Naga MarketsBanknoty funta szterlinga (GBP) o nominale 5, 10 oraz 20Podczas wtorkowej sesji kurs euro (EUR) do funta brytyjskiego (GBP) oscyluje wokół poziomu 0,8750. Zmienność na wczorajszej sesji nie przekraczała 20 pipsów, dlatego pokonanie wczorajszego maksimum, bądź minimum, może doprowadzić do większego ruchu. Intradaywo warto wziąć pod uwagę wsparcie przy 0,8740, gdzie wypadają wczorajsze dołki.


Sytuacja techniczna na wykresie

Patrząc na szeroki interwał czasowy – D1, kurs GBP/USD ma na uwadze wsparcie przy poziomie 0,8630. Miejsce to było testowane przez rynek już kilka razy. Gdyby doszło do jego wybicia, kurs euro do funta miałby otwartą drogę do większych spadków, nawet na 200, 300 pipsów. Pomimo, że ostatnie odbicie nie jest bardzo silne, wsparcie jest dalej bronione i istnieje szansa na wzrosty. Potwierdzeniem kierunku wzrostowego będzie wybicie górą poziomu 0,8825, wtedy też ruch powinien przyspieszyć. Jeżeli będzie on dalej broniony, to istnieje szansa na ponowny test wsparcia przy 0,8630.

Wykres funta

Zobacz także: Kurs EUR/USD obija od wsparcia

Schodząc na niższy przedział czasowy – H4, należy wziąć pod uwagę poziom 0,8740. Jeżeli podczas dzisiejszej sesji dojdzie do wybicia dołem, a jest to prawdopodobne, ponieważ rynek odbijał się tutaj już dwa razy, to będzie to szansa na ponowne zejście na ostatnie minima. Możliwe jest także utworzenie potrójnego dołka na poziomie 0,8740, w przypadku takiego scenariusza należy się spodziewać wzrostów i ataku na 0,8825, jednak jak na razie nie widać oznak popytowych, co bardziej przemawia za negacją układu. Potwierdzeniem scenariusza spadkowego będzie wybicie poziomu 0,8740.

Wykres funtaConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here