Naga MarketscommerzbankW ostatnich dniach mogliśmy obserwować wyraźne spadki na kursie euro do dolara. Po tym jak kurs odbił się od oporu przy 1,1160, przecena sięga już ponad 150 pipsów. Ruch pogłębił się w momencie wybicia strefy przy 1,1060. Analitycy Commerzbanku wyjaśniają, że “wczoraj kurs EURUSD utrzymywał się na stałym poziomie w rejonach współczynnika 50% Fibo, po tym jak wybita została średnia z ostatnich 55 okresów”.


Kurs euro walczy na wysokości współczynnika 50% Fibonacciego jak mówi Commerzbank

“Przez ostatnie 4 tygodnie EURUSD nie zdołał wybić się powyżej poziomu 1,1180, i krótkoterminowo istnieje szansa na przetestowanie poziomu 1,1000, skąd możliwe jest odbicie w kierunku ostatnich szczytów.”

“Poniżej poziomu 1,0879 znajdują się najniższe poziomu ze stycznia 2017 roku. Nieco wyżej przy 1,0829, wypada z kolei szerokie mierzenie 78,6% Fibonacciego z interwału tygodniowego, które również może być wsparciem dla rynkowych byków”

Sytuacja techniczna na EURUSD

Patrzą na notowania EURUSD, kurs ma za sobą niezbyt dobry okres. Na interwale H4 widać szeroką formację podwójnego wierzchołka. Jeszcze przed końcem tygodni doszło do wybicia linii szyi układu, co może zwiastować dalszą wyprzedaż. Aktualnie należy zwracać uwagę na wsparcie, które znajduje się przy okrągłym poziomie 1,1000, w tym miejscu wypada również zniesienie 61,8% Fibonacciego, całej ostatniej fali wzrostowej.

Kurs euro do dolara EURUSD
EURUSD interwał H4


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here