Naga MarketsInstrument składający się z dwóch europejskich walut tworzy konsolidacje od dłuższego czasu. Taki układ jest prostym założeniem, że notowania utrzymywać się będą pomiędzy oporem i wsparciem. W przypadku EURCHF są to ceny  1.0850 i 1.0650.

EUR/CHF tworzy konsolidacje od dłuższego czasu

Warto skorzystać z oscylatorów, które potwierdzą potencjalną obronę każdej z tych stref. Ponieważ przedwczoraj pojawiła się duża świeca z górnym cieniem dotykającym ww. oporu, to jest to informacja, że posiadacze krótkich pozycji skutecznie wyhamowali umocnienie Euro. RSI opuszcza strefę wykupienia, zmierzając na południe. Jest to daleka droga, więc jest realna szansa, że celem stanie się przeciwległe ograniczeni, czyli 1.0650.

Te artykuły również Cię zainteresują
Stochastic już dawno wykonał sporą część ruchu wynikającego z obrony oporu. Wynika to z jego szybkiej natury. W przeszłości pozostawał w dolnych zakresach amplitudy swoich wahań, w przypadku tworzenia się fali spadkowej.

Trendowy Bollinger niby nieużyteczny w trendzie bocznym, ale w miarę dobrze górna linia tego wskaźnika pokryła się z utworzeniem spadkowej świecy, przypominającej gwiazdę wieczorną.

Ponieważ spadkowa linia trendu została poważnie naruszona, warto przywołać  kolejne kluczowe miejsca z przeszłości. Rok temu szczytu kumulowały się wokół poziomu 1.1000, więc to miejscem i tym razem należy wskazać jako wyższy opór. W przypadku dużej deprecjacji wspólnej waluty europejskiej warto pamiętać o dołku 1.0500.

Warto przeczytać również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here