Naga MarketsKurs euro (EUR/AUD) w końcu odbił. Gdzie skieruje się dalej?Notowania euro w relacji do dolara australijskiego już w poniedziałek dotarły w okolice ważnego wsparcie. Przez kolejne dni wsparcie było testowane, aż wczoraj kurs EUR/AUD w końcu odbił. Zobaczmy na potencjalny scenariusz zakładający kontynuację ruchu wzrostowego.

  • Kurs euro (EUR/AUD) od czerwca porusza się w zakresie
  • Wczorajsze umocnienie wskazuje na potencjał do wzrostów
  • Zniesienie byczego ruchu może stanowić okazję “do longa”

Kurs euro odbił od 1,6140 AUD

Na poniższym wykresie 4-godzinnym dobrze widać konsolidację jaka w tym tygodniu miała miejsce na wsparciu przy 1,6140 AUD. Niedźwiedzie nie zdołały jednak kontynuować spadków, a zamiast tego kurs zdecydowanie odbił w trakcie wczorajszej sesji.

Zobacz też: Jak zainstalować MetaTrader 4 / 5 na MacOS Catalina? Prosty sposób

Kluczowy opór i przy okazji górne ograniczenie ponad 3-miesięcznego zakresu wypada przy 1,6540. Bliżej obecnych cen znajduje się natomiast poziom 1,6360, który ostatnio działał jako wsparcie.

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl! Aktualny harmonogram i zapisy: Webinary edukacyjne
.
Kurs euro do dolara australijskiego – wykres dzienny

Wymienione wyżej poziomy mogą być celem dla ewentualnych pozycji długich przy założeniu, że odbicie będzie kontynuowane.

Ciekawe miejsce na wypatrywanie okazji zakupowych stanowi natomiast obszar widoczny na powyższym wykresie 4-godzinnym. Zejście do tej strefy oznaczałoby zniesienie wczorajszego impulsu w 50-procentach.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here