Naga MarketsDobry tydzień dla złotego, PLN zyskuje do euro, dolara, funta i frankaPodczas środowej sesji polski złoty kontynuuje spadki po wczorajszym umocnieniu. Nasza krajowa waluta traci o poranku najmocniej do funta brytyjskiego, gdzie ruch wynosi 0,4%. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z codziennym programem “Co nowego u złotego”, którego gospodarzem jest Adam Rak. Sprawdźmy jak kształtują się kursy polskiego złotego w ujęciu do EUR, CHF, GBP i USD w środę 12 lutego. 


Polski złoty traci w środę o poranku

O ile wczorajsza sesja była udana w wykonaniu polskiej waluty, tak dziś o poranku PLN traci do głównych walut czyli euro, dolara, franka i funta. Co prawda wtorkowe wzrosty nie zostały jeszcze wymazane, jednak złoty znajduje się dziś pod presją sprzedających. Przed południem największy ruch obserwujemy na GBPPLN, gdzie wynosi on 0,4% na korzyść brytyjskiej waluty.

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia programu “Co nowego u złotego“, w którym Adam Rak przeanalizował aktualną sytuację techniczną na czterech parach walutowych z polskim złotym PLN. Przeglądowi zostały poddane takie instrumenty jak: EURPLN, USDPLN, CHFPLN, czy GBPPLN.

Zobacz także: RBNZ utrzymuje stopy procentowe, a DAX wybija nowe maksima

W dzisiejszej analizie przyjrzyjmy się temu, jak wygląda sytuacja techniczna na parze walutowej USDPLN, gdzie pomimo wyjścia powyżej kluczowej strefy oporowej kupujący mają problem z dalszymi wzrostami. Obszar zaznaczony kolorem różowym przy 3,90 zł pozostaje istotny. Pomimo jego wyraźnego naruszenia, wczorajsza świeca D1 zakończyła się mocnym czarnym korpusem obejmującym poprzednią świecę, co świadczy o sygnale podażowym. Dlatego też niewykluczony jest ruch w kierunku wsparcia zaznaczonego kolorem zielonym przy 3,86 zł.

Kurs dolara do złotego USDPLN
USDPLN interwał D1

Zobacz także: Rynki ignorują koronawirus, co z kursem euro do dolara EURUSD?tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here