Kurs euro do dolara rozpoczyna sesję amerykańską od niewielkich spadków. Aktualnie za jedno euro trzeba płacić 1,1347 dolara amerykańskiego, w ujęciu całej sesji jest to jednak jeszcze wzrost na 0,08%. W przypadku zestawienia dolara z jenem japońskim możemy natomiast obserwować wzrosty, po godzinie 11:30 kurs wyraźnie ruszył w górę. Niemniej kurs USD/JPY znajduje się aktualnie na poziomach otwarcia z godziny 24:00.


Kurs euro do dolara (EUR/USD) ma problem z pokonaniem oporu przy 1,1360

Kurs euro do dolara po raz kolejny ma problem z przebiciem poziomu 1,1360. Możliwe jest więc wykonanie lokalnego podwójnego szczytu. Najbliższym wsparciem jest dolne ograniczenie układu Overbalance. Gdyby spadki były większe należy wziąć pod uwagę klasyczne wsparcie przy poziomie 1,1300, które było wyraźnie testowane w ostatnim czasie, zarówno z jednej jak i drugiej strony. Jeżeli jednak doszłoby do wybicia poziomu 1,1360, to kurs EUR/USD miałby szansę na wzrosty do 1,1400.

Kurs euro do dolara

Kurs dolara do jena (USD/JPY) utrzymuje się w tendencji wzrostowej

Pomimo, że od styczniowego flash-crashu na kursie dolara do jena japońskiego utrzymuje się tendencja wzrostowa, to dynamika ruchu wyraźnie spadła. Cena znajduje się poniżej średniej z ostatnich 88 okresów, co może przemawiać za scenariuszem korekcyjnym. Potwierdzeniem spadków będzie jednak dopiero przełamanie poziomu 110,70, który w tej chwili powinien stanowić kluczowe wsparcie. Ewentualny powrót powyżej średniej, może skutkować wyjściem kursu USD/JPY na nowe szczyty.

Kurs dolara do jena

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here