We wtorek 26 marca, kurs euro do dolara wyraźnie tracił. Co prawda początek sesji przebiegał spokojnie, rynek do godziny 12:00 konsolidował. Spadki pojawiły się na sesji amerykańskiej. Licząc od ceny maksymalnej z dzisiejszego dnia, kurs EUR/USD spadł ponad 50 pipsów. Czy spadki na parze EUR/USD będą kontynuowane 27 marca w środę?


Na wysokim interwale czasowym dominuje trend horyzontalny

Pomimo sporej zmienności w ostatnim czasie, kurs euro do dolara znajduje się w szerokiej konsolidacji. Dopóki poziom 1,1500, lub 1,1200 nie zostanie wybity, EUR/USD pozostaje w konsolidacji. Każde podejście po strefę oporową, bądź strefę wsparcia, może być wykorzystywane do rozgrywania pozycji pod odbicie. Jak na razie nie widać większych szans na wybicie w jedną ze stron.

Kurs euro do dolara

Na niższym interwale czasowym dominuje podaż

Kurs euro do dolara miał dziś wyraźny problem z wyjściem powyżej poziomu 1,1320, który wynikał z górnego ograniczenia lokalnego układu geometrycznego 1:1. Zgodnie z wcześniejsza analizą, cena dotarła do ostatnich minimów. Niewykluczone, że po lokalnej korekcie spadki na parze walutowej EUR/USD będą kontynuowane. Celem dla strony podażowej jest nawet poziom 1,1230, który wynika z interwału D1.

Kurs euro do dolara

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here