Wykres euro EURPLN 24 maja 2019Kurs euro do polskiego złotego odbił po długiej walce od oporu przy 4,31 zł. Pod koniec tygodnia spadki przyspieszyły i cena dotarła do kluczowego wsparcia. Co dalej? Dziś oo godzinie 10:00 za jedno euro trzeba płacić 1,2920 PLN. Dziś nie spodziewałbym się większej zmienności na  EUR/PLN ponieważ kalendarz makroekonomiczny jest właściwie pusty. Dodatkowo w USA i UK mamy święto przez co płynność także może być mniejsza. 

Waluta Kurs Nazwa
EUR 4,2920 euro

Kurs euro dociera do wsparcia przy 4,2880

Kurs euro do złotego znajduje się dziś w rejonie 4,2920 zł. Po weekendzie EUR/PLN zyskuje 0,2%. Aktualnie cena dociera do wsparcia wynikającego z niższego interwału czasowego, gdzie może pojawić się reakcja popytowa. Jeżeli jednak doszłoby do wybicia dołem, to kolejne wsparcia znajdują się przy 4,2750 zł, oraz 4,2650 zł. Jeżeli chodzi o sytuację na szerokim interwale czasowym, to nie uległa ona zmianie, kurs EUR/PLN na interwale D1 porusza się w bardzo szerokim ruchu bocznym. Stefa oporowa znajduje się przy 4,34 zł, a wsparcie przy 4,2560 zł. Dopóki jeden z tych poziomów nie zostanie wybity, w dalszym ciągu kurs EUR/PLN może poruszać się w konsolidacji.

Zobacz także: Ile kosztują euro, dolar, funt i frank? Sprawdź weekendowe kursy walut 

Wykres euro do złotego EURPLN 27 maja 2019

Euro wybije czy odbije?

Kurs euro do złotego EUR/PLN dociera do wsparcia przy 4,2880 zł. Jak na razie poziom jest broniony. Jeżeli w dalszym ciągu cena będzie znajdowała się powyżej, kurs może ponownie ruszyć w kierunku 4,31 zł. Dopiero wybicie dołem poziomu 4,2880, będzie świadczyć o zanegowaniu tendencji wzrostowej. Wsparcie wynika z z dolnego ograniczenia układu Overbalance, który wyznacza równość z poprzednią korektą spadkową, dodatkowo grupuje się ona z wcześniejszą reakcją ceny, co potwierdza istotność poziomu.

Wykres euro do złotego EURPLN 27 maja 2019

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here