Kurs euro do złotego po 4,5340 zł, dolar kosztuje 4,18 zł, a frank 4,29 zł
Kurs złotego do głównych walut

Zmienność na parach z polski złotym jest bardzo niska. Ostatnie kilka tygodni to mozolna konsolidacja na złotówce w ujęciu do euro, dolara czy funta. Dziś o poranku nasza waluta notowana jest płasko. Co dalej z kursem złotego? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z codziennym programem “Co nowego u złotego”, którego gospodarzem jest Adam Rak. Sprawdźmy jak kształtują się kursy polskiego złotego w ujęciu do EUR, CHF, GBP i USD w czwartek 30 kwietnia.

Polski złoty bez większej zmienności od euro, dolara funta i franka poranku

Ostatnie dni nie przynoszą rozstrzygnięcia co do kierunku na parach z polskim złotym. W średnim terminie niestety wciąż utrzymuje się tendencja boczna i taki stan może dalej mieć miejsce najbliższym czasie na w ujęciu do franka, euro, funta i dolara amerykańskiego. Patrząc na dzisiejszą sesję, w czwartek 30 kwietnia o poranku złotówka notowana jest płasko, PLN nieznacznie traci do franka i funta z kolei umacnia się do euro i dolara.

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia programu “Co nowego u złotego“, w którym Adam Rak przeanalizował aktualną sytuację techniczną na czterech parach walutowych z polskim złotym PLN. Przeglądowi zostały poddane takie instrumenty jak: EURPLN, USDPLN, CHFPLN, czy GBPPLN.

Zobacz także: Fed nie zaskoczył, kurs euro do dolara w konsolidacji, EURUSD po 1,0850 USD

– Notowania USD/PLN konsolidują w okolicach 4,20 (obecnie kurs wynosi około 4,18), z kolei wartość EUR/PLN oscyluje w rejonie 4,55. Polski złoty utrzymuje się więc na relatywnie niskich poziomach, na które zszedł w drugiej połowie marca – ale nie traci na wartości już więcej – komentuje Dorota Sierakowska z DM BOŚ.

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here