Kurs euro do złotego (EUR/PLN) w dół, kurs dolara do złotego (USD/PLN) w górę, drożeje funt i frankKurs dolara do złotego (USD/PLN), kurs franka do złotego (CHF/PLN) oraz kurs funta do złotego (GBP/PLN) drożeją w środę. Spada kurs euro do złotego (EUR/PLN).

Kurs euro do złotego (EUR/PLN) poniżej 4,60 zł

Kurs euro do złotego (EURPLN) notowany jest w środę po 4,59 zł, po kolejnej nieudanej próbie pokonania poziomu 4,60 zł. To już trzecia sesja z rzędu, gdy ten zakres jest niezdobyty, choć kurs na moment przebił tą wartość.Kurs euro do złotego (EUR/PLN) w dół, kurs dolara do złotego (USD/PLN) w górę, drożeje funt i frank
Kurs EUR/PLN. Źródło: tradingview.com

Kurs EURPLN od początku lipca utrzymuje się w silnym trendzie wzrostowym. Jeszcze na początku lipca za euro należało zapłacić nawet mniej niż 4,50 zł. EUR/PLN na poczatku czerwca był natomiast niżej na 4,44 zł.

Kurs dolara do złotego (USD/PLN)

Kurs dolara do złotego (USDPLN) jest w środę notowany po 3,900 zł, po tym gdy we wtorek był na poziomie 3,91 zł. Nie ma jednak mowy o przecenie kursu USD/PLN, bowiem poziom 3,90 zł przed spodziewaną kontynuacją trendu wzrostowego wymagał potwierdzenia jako nowe wsparcie.

Kurs euro do złotego (EUR/PLN) w dół, kurs dolara do złotego (USD/PLN) w górę, drożeje funt i frank
Kurs USD/PLN. Źródło: tradingview.com

Kurs USD/PLN jeszcze na początku czerwca notowany był nawet tak nisko jak 3,64 zł. Od tamtego czasu USDPLN wystrzelił w górę o 26 groszy.

Kurs funta do złotego (GBP/PLN) skromnie w górę

Kurs funta do złotego (GBPPLN) w środę drożeje o ponad 1 groszy do 5,316 zł. GBP/PLN od kilku dni potaniał o 8 groszy, gdy jeszcze przed tygodniem wart był 5,39 zł.

Kurs euro do złotego (EUR/PLN) w dół, kurs dolara do złotego (USD/PLN) w górę, drożeje funt i frank
Kurs GBP/PLN. Źródło: tradingview.com

Kurs funta do złotego (GBPPLN) w lipcu zyskał jednak blisko 6 groszy, tyle samo ile w całym czerwcu. Na ten moment wzrostowy trend GBP/PLN  pozostaje raczej niezachwiany, choć mamy do czynienia z krótkoterminową przeceną.

Kurs franka do złotego (CHF/PLN) z nieznacznym wzrostem

Kurs franka szwajcarskiego do złotego (CHF/PLN) w środę wrócił poniżej poziomu 4,24 zł, po tym gdy jeszcze we wtorek CHFPLN był wyżej niż 4,25 zł. Niemniej kurs franka do złotego (CHF/PLN) odrabia straty w środę zyskując skromne 0,05%.

Kurs euro do złotego (EUR/PLN) w dół, kurs dolara do złotego (USD/PLN) w górę, drożeje funt i frank
Kurs CHF/PLN. Źródło: tradingview.com

Kurs franka do złotego jeszcze na początku lipca notowany był w zakresie 4,10 – 4,12 zł i od tamtego czasu podrożał o ponad 11 groszy. Natomiast względem początku czerwca CHF/PLN wzrósł o blisko 18 groszy.

Autor poleca również:

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here