Naga MarketsKurs euro do liry tureckiej: EUR/TRY walczy ze wsparciemZnaczące wyhamowanie osłabienia liry tureckiej jest faktem. Na wykresie dziennym przekłada się to na spadki poniżej czerwonej średniej kroczącej MA50. Czarna MA200 pozostaje poniżej aktualnej wartości EURTRY, co daje nadzieje na rychłe wzrosty na tym instrumencie.
Miesiąc styczeń charakteryzuje się małą zmiennością, co da się opisać jako formacja trójkąta o płaskiej podstawie. Ta płaska podstawa to wsparcie 8.94, które jest skutecznie bronione przez posiadaczy długich pozycji przed dalszą przeceną wspólnej waluty europejskiej.

Miesiąc styczeń charakteryzuje się małą zmiennością

Ma to duże znaczenie, gdyż geometrycznie wyznaczone kolejne niższe wsparcie znajduje się w strefie skupionej wokół liczby 8.00.

Te artykuły również Cię zainteresują
W najbliższych dniach warto zwrócić uwagę na wskaźnik Bollingera. Już dawno zewnętrzne linie tego narzędzia nie znajdowały się tak blisko siebie. Dodatkowo poruszają się one równolegle do osi czasu, co sugeruje wyczekiwania na jakąś ważną wiadomość, która może wpłynąć na zmienność na tej parze walutowej.

Kierując wzrok na południe, warto przywołać takie poziomy jak 8.7750 czy 8.47. Oba mogą stać się wsparciami w przypadku przełamania pomarańczowej strefy.

W przypadku odbicia od 8.94 i wyjście z formacji trójkąta góra, kolejny przystanek może mieć miejsce na cenie 9.20, co byłoby tylko chwilowa przerwa w ataku na ostatni szczyt.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here