Naga MarketsPodczas wczorajszej sesji, kurs euro do jena (EURJPY) zyskiwał podczas wczorajszej sesji. Co więcej, była to świeca wzrostowa o największym zakresie w tym roku. Możemy zatem spodziewać się głębszego odbicia?

Spoglądając na akcję cenową w tym tygodniu widzimy, że w poniedziałek ustanowione zostały nowe minima trwającego trendu wzrostowego. Jednakże do zamknięcia sesji, większość strat udało się odrobić, a notowania wróciły ponad poziom ostatniego dołka (117,66).

Kurs euro do jena  (EURJPY) - wykres dzienny - 14 sierpnia 2019
Kurs euro do jena  (EURJPY) – wykres dzienny – 14 sierpnia 2019

Wczoraj natomiast na rynku pojawili się kupujący wraz ze wzrostem apetytu na ryzykowne aktywa, który pojawił się po ociepleniu stosunków na linii USA – Chiny. Jak bowiem ogłosił Departament Stanu USA, niektóre cła na chińskie towary zostaną przesunięte na 15 grudnia (pierwotnie miały zostać wprowadzone z początkiem września). Ponadto cześć towarów zostanie całkowicie zwolniona z opłat celnych.

Obecnie kurs EURJPY zmaga się ze strefą podaży z wykresu 4-godzinnego. Dodatkowo na tym interwale pojawiła się bycza dywergencja, która daje szansę na głębsze odbicie. Po pokonaniu strefy podaży, cena może dalej zmierzać do oporu w okolicach 120,70.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie ponad 1000 instrumentów finansowych>>

Kurs euro do jena  (EURJPY) - wykres 4-godzinny - 14 sierpnia 2019
Kurs euro do jena  (EURJPY) – wykres 4-godzinny – 14 sierpnia 2019

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here