Naga MarketsKurs euro w relacji do funta szterlinga poruszał się w około 120 pipsowym zakresie przez ponad miesiąc. Jednakże w tym tygodniu, notowania EURGBP opuściły dołem tę konsolidację. Nadszedł już czas na powrót do spadków?

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, zamknięcie środowej sesji miało miejsce pod 0,8455, gdzie znajdowało się wsparcie zakresu. Wczoraj natomiast poziom ten został skutecznie przetestowany w roli oporu, a dziś kurs EURGBP osunął się już do nowego dołka.

Dopóki cena utrzymuje się na zamknięciach dnia pod poziomem 0,8455, który teraz działa jako opór, możemy się spodziewać kontynuacji spadków w kierunku 0,8300. Alternatywnie, powrót do zakresu odsłoniłby linię trendu spadkowego biegnącą od szczytu z 24 października 2019 roku.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie ponad 1000 instrumentów finansowych>>

Wykres dzienny pary walutowej EURGBP - 24.01.2020 r.
Wykres dzienny pary walutowej EURGBP – 24.01.2020 r.

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułGuten Morgen DAX 24.01.2020
Następny artykułJak wybrać najlepsze Biuro Księgowe? Sprawdź!
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średnioterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here