Naga MarketsNotowania euro do funta w kolejnych dniach zamykają się “na zielono”. Jak widać na wykresie dziennym EUR/GBP poniżej, w trakcie wspomnianych wzrostów kupującym udało się pokonać kluczową strefę oporu / ograniczenie konsolidacji między 0,8600 – 0,8715. W tym tygodniu cena osiągnęła już kolejny cel.

EUR/GBP testuje szczyt z lutego 2019 r.

W środę cena wyznaczyła ostatni szczyt rajdu wzrostowego w okolicach poziomu 0,8839, gdzie znajdują się maksima z lutego br. Do chwili obecnej, kurs porusza się w zakresie notowań środowej sesji, co doprowadziło do powstania formacji inside bar.

W przypadku wybicia górą inside bara, kupujący będą musieli zmierzyć się jeszcze ze zniesieniem 61,8% całego tegorocznego ruchu spadkowego, które wypada na poziomie 0,8866. Dopiero jego pokonanie otwierałoby drogę dalszym wzrostom.

Alternatywnie, przełamanie minimów świecy matki (0,8771) wskazywałoby na potencjał ruchu korekcyjnego w kierunku strefy między 0,8715 – 0,8680.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

Kurs euro do funta (EUR/GBP) - wykres dzienny - 24 maja 2019
Kurs euro do funta (EUR/GBP) – wykres dzienny – 24 maja 2019

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_buttonConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here