Naga MarketsBanknot o nominale 20 euro EURKurs euro podczas ostatnich sesji wystrzelił z poziomów wsparcia atakując przedział 1.10. Jednak tak szybko, jak para EUR/USD dotarła do strefy, tak szybko też rynek cofnął pokazując ponowną zmianę sekwencji na spadkową. Czego zatem możemy się spodziewać podczas kolejnych sesji? Spójrzmy na parę euro w stosunku do dolara amerykańskiego z perspektywy interwału czasowego H1, aby ocenić dalsze szanse na rozwój sytuacji.

  • Kurs euro przetestował w ubiegającym tygodniu zakres 1.10 USD
  • Para EUR/USD przekroczyła jednak ponownie poziom najbliższego wsparcia
  • W tym momencie szansa na dalsze spadki jest relatywnie duża
  • Osoby handlujące na parze euro muszą zwrócić uwagę na kolejne reakcje na średnią

Kurs EUR/USD dociera do wsparcia 1.088 – oddalając sekwencję

Sytuacja techniczna na parze euro w stosunku do dolara amerykańskiego zdaje się być w ostatnim czasie bardzo dynamiczna. I nic w tym dziwnego kiedy rynek najpierw testuje górne ograniczenia, po czym równie szybko neguje podejścia, przełamując najważniejsze wsparcia. W tym momencie widać, że para EURUSD znajduje się poniżej poziomu 1.09225, który z perspektywy ostatnich wzrostów był ważnym poziomem. Przełamanie tego zakresu oznacza oddalenie krótkoterminowe dalszych wzrostów, a szansa na dalsze spadki – jest obecne duża.

Negacją dalszych spadków będzie dopiero moment, kiedy rynek ponownie znajdzie się powyżej tego zakresu. Tymczasem jednak, warto obserwować, czy para EURUSD wykonując korektę spadków – podejście i przetestuje wspominany poziom bez jego wybijania. Wówczas oznaczać to będzie dla wykresu możliwość dalszych spadków a celem dla całkowitego zejścia może być spadek do zakresu 1.08455.

wykres Kurs euro EURUSD H1 24.05.2020
Kurs euro EURUSD H1 24.05.2020

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here