Naga MarketsBanknot o nominale 20 euro EURKurs euro podczas ostatnich sesji wystrzelił z poziomów wsparcia atakując przedział 1.10. Jednak tak szybko, jak para EUR/USD dotarła do strefy, tak szybko też rynek cofnął pokazując ponowną zmianę sekwencji na spadkową. Czego zatem możemy się spodziewać podczas kolejnych sesji? Spójrzmy na parę euro w stosunku do dolara amerykańskiego z perspektywy interwału czasowego H1, aby ocenić dalsze szanse na rozwój sytuacji.

  • Kurs euro przetestował w ubiegającym tygodniu zakres 1.10 USD
  • Para EUR/USD przekroczyła jednak ponownie poziom najbliższego wsparcia
  • W tym momencie szansa na dalsze spadki jest relatywnie duża
  • Osoby handlujące na parze euro muszą zwrócić uwagę na kolejne reakcje na średnią

Kurs EUR/USD dociera do wsparcia 1.088 – oddalając sekwencję

Sytuacja techniczna na parze euro w stosunku do dolara amerykańskiego zdaje się być w ostatnim czasie bardzo dynamiczna. I nic w tym dziwnego kiedy rynek najpierw testuje górne ograniczenia, po czym równie szybko neguje podejścia, przełamując najważniejsze wsparcia. W tym momencie widać, że para EURUSD znajduje się poniżej poziomu 1.09225, który z perspektywy ostatnich wzrostów był ważnym poziomem. Przełamanie tego zakresu oznacza oddalenie krótkoterminowe dalszych wzrostów, a szansa na dalsze spadki – jest obecne duża.

Te artykuły również Cię zainteresują
Negacją dalszych spadków będzie dopiero moment, kiedy rynek ponownie znajdzie się powyżej tego zakresu. Tymczasem jednak, warto obserwować, czy para EURUSD wykonując korektę spadków – podejście i przetestuje wspominany poziom bez jego wybijania. Wówczas oznaczać to będzie dla wykresu możliwość dalszych spadków a celem dla całkowitego zejścia może być spadek do zakresu 1.08455.

wykres Kurs euro EURUSD H1 24.05.2020
Kurs euro EURUSD H1 24.05.2020

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here