Naga MarketsJerome Powell, przewodniczący FED
Jerome Powell, prezes FED

Kurs euro nieznacznie zniżkuje w stosunku do dolara amerykańskiego przed dzisiejszą decyzją Fed w sprawie stóp procentowych. Po godzinie 19:00 spadki wynoszą 0,23%. Większa zmienność jednak dopiero przed nami. Już za niespełna godzinę poznamy decyzję FED, a o 20:30 rozpocznie się konferencja Jerome Powella.  Czego spodziewać się po EURUSD?


Kurs euro do dolara przed decyzją Fed

Co prawda po dzisiejszej decyzji raczej nikt nie spodziewa się zaskoczenia. Cięcie o 25 punktów bazowych jest wyceniane przez rynek niemal w 100%. Ważne będzie jednak to, jak będzie wyglądała dalsza polityka monetarna. Jeśli chodzi o sytuację techniczną na parze walutowej EURUSD, to dziś możemy obserwować nieznaczne spadki. Od początku sesji euro straciło 25 pipsów w stosunku do dolara amerykańskiego. Niemniej po raz kolejny możemy obserwować test kluczowej strefy wsparcia. Patrząc na wykres o interwale D1, cena testuje ponownie strefę przy poziomie 1,1110. Należy pamiętać, że każdy kolejny test zwiększa ryzyko wybicia dołem. W przypadku takiego scenariusza spadki mogą przybrać na sile. Poziom ten był bowiem broniony już wielokrotnie, dlatego też poniżej na pewno znajduje się dużo zleceń typu Stop, które mogą wywołać lawinę. W przypadku jednak scenariusz wzrostowego, jako najbliższy opór należy przyjąć strefę przy 1,1200.

Kalendarz makroekonomiczny i inwestowanie podczas publikacji danych
zapisz się na bezpłatny webinar

EURUSD kurs euro przed FED


Naga Markets jest autoryzowany i regulowany przez CySEC. NAGA Markets jest członkiem założonej w 2015 roku, notowanej na niemieckiej giełdzie grupy FinTech THE NAGA Group AG. Ze względu na bezpieczeństwo funduszy, obsługę klienta na wysokim poziomie oraz szybką realizację zleceń, broker posiada ogromne zaufanie wśród traderów na całym świecie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here