Naga MarketsKurs euro do dolara EURUSD 4 czerwca 2019Kurs euro do dolara wyraźnie odbija od tegorocznych minimów. Za jedno euro EUR trzeba dziś płacić 1,1274 dolara amerykańskiego USD. Co dalej? Czy wspólna waluta będzie umacniać, a może to chwilowa korekta i para wróci do trendu spadkowego? W dzisiejszym kalendarzu makro mamy kilka odczytów z e strefy euro, które mogą wpłynąć na podwyższoną zmienność. 


Zobacz także: Poranny przegląd rynków: Złoto rozpoczyna hossę, dolar traci

 Kurs euro do dolara odbija od tegorocznych minimów

Kurs euro do dolara (EUR/USD) wybija we wtorek kluczową strefę oporową przy 1,1255. Należy pamiętać jednak o danych, które zostaną opublikowane o godzinie 11:00.

kalendarz makroekonomiczny euro

Jeżeli chodzi natomiast o sytuację techniczna na interwale H4, to widać wyraźną przewagę kupujących. Po wybronieniu wsparcia przy 1,1120, kurs ruszył mocno w górę. Jeżeli cena utrzyma się po godzinie 11:00 powyżej 1,1255, to w najbliższych dniach powinniśmy zobaczyć atak na strefę oporową przy 1,1320. Kolejny opór do dopiero okolice 1,1440.

Wykres euro do dolara EUR/USD 4 czerwca 2019

EUR/USD – lokalna hossa

Na niższym przedziale czasowym utrzymuje się lokalna hossa. Aktualnie biorę pod uwagę układ 1:1, który powinien stanowić wsparcie. Dopiero w momencie wybicia dołem możliwa będzie większa korekta spadkowa. Tendencja jest jednak wyraźnie wzrostowa, dlatego korekta spadkowa może być płytsza.

Wykres euro do dolara EUR/USD 4 czerwca 2019Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here