Naga MarketsKurs euro i franka rosną we wtorek. PLN traci również do dolara i funta, 18 lutegoPodczas piątkowej sesji polski złoty traci do euro, franka i funta brytyjskiego. Niewielkie odbicie możemy z kolei obserwować w ujęciu z dolarem amerykańskim, niemniej skala umocnienia PLN jest niewielka i w ujęciu tygodniowym wciąż znajduje się on na solidnym minusie. Co dalej z naszą walutą? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z codziennym programem “Co nowego u złotego”, którego gospodarzem jest Adam Rak. Sprawdźmy jak kształtują się kursy polskiego złotego w ujęciu do EUR, CHF, GBP i USD w piątek 21 lutego.


Kurs euro, funta i franka w górę do PLN

Podczas dzisiejszej sesji po raz kolejny możemy obserwować słabość polskiej waluty. PLN co prawda nieznacznie zyskuje do USD, niemniej w ujęciu do innych głównych walut, takich jak euro, frank czy funt brytyjski, możemy obserwować kontynuację przeceny. Ten tydzień jest fatalny dla polskiej waluty i raczej nie mamy co liczyć na odbicie podczas dzisiejszej sesji, być może po weekendzie dojdzie dopiero do odreagowania. W piątek złoty najmocniej traci do funta, ruch na GBP wynosi 0,4%.

Zobacz również: Szwecja będzie pierwszym krajem, który zrezygnuje z gotówki? Nadchodzi e-Korona

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia programu “Co nowego u złotego“, w którym Adam Rak przeanalizował aktualną sytuację techniczną na czterech parach walutowych z polskim złotym PLN. Przeglądowi zostały poddane takie instrumenty jak: EURPLN, USDPLN, CHFPLN, czy GBPPLN.

Zobacz także: Kurs dolara USD wciąż silny, cena złota mocno w góręConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here