Naga Markets

Kurs euro atakuje 4,59 PLN. EUR/PLN nastawia się na dalsze wzrostyW kolejnych dniach, w czwartek 27 stycznia kurs euro wobec polskiego złotego (czyli para EUR/PLN) pokazuje dalszą obronę dolnych ograniczeń – na tyle silną, że można nazwać to już pełnoprawnie wygenerowaniem silnego ruchu wzrostowego. Dotychczas rynek po raz kolejny testował niższe zakresy i znów wracał, zupełnie tak, jakby strefa 4,52 PLN utrzymywała rynek w ryzach, ale obecnie można zauważyć silne podejście i zmianę zachowania rynku. Obecnie warto obserwować, czy para EUR/PLN będzie w stanie nadal generować dalszego podejścia wzrostowego, których to celem w tym tempie może być nawet strefa 4,6150 PLN.

  • Notowania euro znów rosną podczas ostatnich sesji
  • Rynek generuje podejście przekraczające opór na 4,58 PLN
  • Rynek EUR/PLN w tym momencie za cel może obrać sobie 4,6150 PLN
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl

Kurs euro z celem 4,6150 PLN

wykres Kurs euro EURPLN H4 27.01.2022
Kurs euro EURPLN H4 27.01.2022

W kolejnym dniu, tym razem już 27 stycznia w czwartek rynek euro wobec polskiego złotego znajduje się w rejonie 4,5880 PLN, czyli kilka ładnych gorszy ponad strefą, podczas której to analizowany był rynek ostatnim razem. Czy oznacza to odmianę sytuacji na euro? Zdecydowanie – pytanie jednak na ile rynek będzie w stanie się utrzymać w takim ruchu.Wygląda na to zatem, że kurs euro nadal może w kolejnych dniach generować ruch wzrostowy a celem dla niego może być poziom 4,6150 PLN. Pomniejsze korekty mogą istotnie dawać dalsze sygnały na dołączenie do takiego ruchu.

Autor poleca również:

XTBŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>Poprzedni artykułStrategia PSV: DAX zalicza R3+, rynek wypełnia założenie wzrostowe
Następny artykułKurs funta (GBP/PLN) zdobywa rejon 5,49 PLN. Rynek zatrzymuje się na oporze
Od roku 2012 działa jako Trader na rynku OTC/FX jako daytrader. Założyciel Klubu Inwestora „New Vision Trading” (dawniej Trading Club Szczecin) w roku 2016 i działającą w formie grupy facebookowej oraz czatu dla inwestorów do dziś. Prelegent wielu paneli dyskusyjnych nt. rynków finansowych. Twórca autorskiej strategii "PSV" - podejścia do inwestycji krótkoterminowych (2016/2017). Pasjonat ekonomii, inwestycji kapitałowych, wyznawca i propagator idei social-learningu. Działania i trafność analiz, które wykonuje, zostały bardzo docenione przez wielu traderów i inwestorów. Skutkowało to m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację FxCuffs w kategorii Analityk Roku 2016 oraz kolejną nominacją za rok 2018.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here