Naga Markets

Kurs EUR/PLN z szansą na wybicie z konsolidacji Notowanie crossa walutowego EUR/PLN od wczoraj (od około 12:00) jest stale pod poziomem 4,70. W okolicach godziny 10:45 kurs zszedł nawet na chwilę pod 4,69. Dzisiaj notowanie jest na 4,6911.

Kurs EUR/PLN po 4,70

Od początku tego miesiąc kwotowanie tej pary jest raczej mało efektywne i niezbyt się zmienia. W tym roku kurs znajdowało się najniżej tuż przed wojną i był wtedy w okolicy 4,48. Następnie w ramach konfliktu zbrojnego za Naszą granicą i problemów z dostępnością gazu kwotowanie stale rosło, zaraz po napaści na Ukrainę doszło nawet do 4,98 (nie widziano tak wysokiego poziomu od 2001 roku).

W tym tygodniu nie zaprezentowano za dużo ,,istotnych’’ danych makroekonomicznych. Jednak te które podano wychodziły raczej przeciętnie. Produkcja budowlana (środa) znacznie przekroczyła oczekiwania i urosła o 3,9 proc. (spodziewano się +0,9 proc.). Niezbyt dobrze wypadła sprzedaż detaliczna i produkcja przemysłowa. Słabo także wypadły dane o sytuacji rynku pracy w Polsce.

Autor poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

XTB

Conotoxia

Poprzedni artykułKoniec roku będzie należeć do jena? Byki podekscytowane dalszym rajdem
Następny artykułPrognoza kursu USD/JPY: czy peak dolara miał już miejsce?
Dom Maklerski TMS Brokers S.A. to pierwszy walutowy dom maklerski na polskim rynku, obecny również w Hiszpanii, na Litwie i Łotwie. Od lat zapewnia inwestorom dostęp do szerokiej gamy produktów z najważniejszych giełd świata - walut, kryptowalut, kontraktów na indeksy, surowce czy akcje. Wysoką jakość oferowanych przez firmę usług potwierdzają liczne nagrody m.in. Bloomberg EUR/PLN Forecast Accuracy, Ranking Q4 2018, FXCuffs 2018 Nagroda za transparentność oferty, Money.pl No.1 Forex Platform 2015, FX Week Short-Term Ranking 2015, Best Central Europe FX Broker 2011 - World Finance.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here