Naga MarketsKurs EUR/PLN testuje wsparcie na 4,6. Próba odbicia złotegoWtorkowy, poranny handel na rynku FX przynosi ustabilizowanie się eurodolara przy 1,17 USD oraz kontynuację próby odbicia na PLN. Polska waluta kwotowana jest następująco: 4,5964 PLN za euro, 3,9268 PLN wobec dolara amerykańskiego, 4,2375 PLN względem franka szwajcarskiego oraz 5,3826 PLN w relacji do funta szterlinga. Rentowności polskiego długu wynoszą 2,056% w przypadku obligacji 10-letnich.

Kurs EUR/PLN znajduje się blisko poziomu 4,6

Ostatnie godziny handlu na rynkach nie przyniosły bardziej znaczących ruchów. Po lekkiej korekcie na początku poprzedniego tygodnia ponownie jesteśmy w punkcie wyjścia na wykresach, a rynek zastanawia się jak układanka w postaci inflacji, wyższych cen energii i zbliżającego się taperingu przełoży się na nastroje. PLN próbuje odbijać z okolic 4,6 EUR/PLN ale bez podbicia eurodolara nastroje wokół PLN mogą pozostawać defensywne.W trakcie dzisiejszej sesji RPP odbędzie 1-dniowe, bezdecyzyjne posiedzenie. Narasta presja na podwyżki stóp, nawet pomimo faktu iż najpewniej spora część dodana do CPI wynikać będzie z galopujących cen energii (na które RPP wpływu nie ma).

Notowania EURPLN
Notowania EURPLN

Z rynkowego punktu widzenia EUR/PLN testuje wsparcie na 4,6 PLN. Koszyk BOSSA PLN ustabilizował się nad 85 pkt.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: giełda pgnig | cd projekt kurs akcji | echo investment giełda | celon pharma gpw | ciech akcje opinie | bitcoin wykres | kurs akcji ccc |


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here