Naga MarketsKurs EUR/JPY ma szanse na dalsze wzrostyWsparcie stało się ważnym punktem zwrotnym na dziennym wykresie EURJPY. Przełamanie oporu 127.00 potwierdziło, że znajdujące się pięć figur niżej wsparcie jest końcem korekty. Teraz ta informacja ma drugorzędne znaczenie, poza faktem, że popyt rośnie w siłę. Pół roku temu to podaż decydowała o kształcie wykresu, o czym przypomina spadkowa zielona linia.

Kurs EUR/JPY może dalej rosnąć

Nie oznacza to, że fazy spadkowe nie będą pojawiały się na tym wykresie. Oczywiście że będą, ale ich interpretacja powinna być zapowiedzią kolejnego impulsu wzrostowego. Pierwsza seria czarnych świec ma już miejsce. Ciekawym poziomem dla jej zatrzymania wydaje się być zielone wsparcie 125.80. Przez cały miesiąc grudzień popyt wykazywał dużą aktywność w tej strefie, być może  i tym razem będzie zainteresowany aprecjacją Euro.

Te artykuły również Cię zainteresują
Jeżeli wyprzedaż okaże się większa, to warto zwrócić uwagę na obszar wokół ceny 124.50. Wartość ta jest już wsparciem wyższego rzędu, widocznym na interwale tygodniowym.

Wzrostowa linia trendu sugeruje, że wyhamowanie może mieć miejsce pośrodku obszaru ograniczonego zielonym i żółtym wsparciem.

Patrząc na północ łatwiej jest wskazać konkretną strefę oporową. Jej górna wartość to ostatnie maksima (127.50), dolna zaś to równa wartość 127.00.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: cena dolara | ropa notowania | usd | kursy walut w czasie rzeczywistym forex | kurs krypto |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here