Kurs Ethereum konsoliduje w strefie wsparcia. Co sugeruje analiza techniczna ETH/USD?Rynek krytptowalut jest w pewnym sensie skorelowany z trybem risk-on/risk-off, ale ostatnie dni pokazały, że to przełożenie nie jest aż tak wyraźne. Biorąc pod uwagę skalę ruchu i zmienność na walutach, indeksach giełdowych, czy też surowcach, to spadki ether, czy bitcoina były raczej kosmetyczne i tu nadal mamy do czynienia z konsolidacją.

Kurs ETH/USD ogranicza wyprzedaż

Czy to forma akumulacji pod lepsze wiadomości (fundusze ETF), które prędzej, czy później nadejdą i będą mieć kluczowe znaczenie dla tego rynku? Zobaczymy.Kontrakt na ether wybija się przed spadkową linię na dziennym MACD, co jest ważnym sygnałem w średnim terminie.

FETH

Wykres dzienny FETH

Dalsza część artykułu pod filmem
Może zapowiadać mocniejszy ruch w górę, co oznaczałoby próbę wyjścia ponad opór 1650-1665 USD i dalej test okolic 1750 USD.


Redakcja poleca również:Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>


Conotoxia

Główny analityk walutowy w Domu Maklerskim Banku Ochrony Środowiska S.A. Ekspert w dziedzinie tematyki związanej z rynkiem FX – swoje długoletnie doświadczenie zdobywał pracując w czołowych domach maklerskich w Polsce (z DM BOŚ związany od 2009 r.), prywatnie inwestor giełdowy (choć z przerwami) od 1994 r. Zdobywca szeregu nagród na najlepiej typującego analityka (Puls Biznesu), ceniony komentator bieżących wydarzeń w ogólnopolskich mediach. W DM BOŚ publikuje cykliczne raporty dotyczące sytuacji rynkowej (m.in. Tygodnik FX), prowadzi też cotygodniowe, poniedziałkowe webinary dla klientów biura.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj