Naga Markets

Kurs dolara wygra z euro? EUR/USD może spaść do 1,10Kurs euro (EUR/USD) konsoliduje obecnie pomiędzy poziomami 1,14-1,12 USD i jakiekolwiek umocnienie dolara mogłoby spowodować wybicie strefy dołem oraz podejście do wcześniejszego górnego ograniczenia ruchu bocznego oraz jednocześnie psychologicznego oporu na wysokości poziomu 1,10 USD. Sytuację głównej pary walutowej dla Comparic24.tv komentował Davide Biocchi, trader brokera Directa.

  • Para EUR/USD w maju zyskiwała 1,4%, co było pierwszym miesiącem wzrostu po spadkowym kwartale
  • Kurs euro testował w czerwcu poziom 1,14, ten został jednak odrzucony i powraca do wsparcia na 1,12
  • Jego ewentualne wybicie otworzyłoby drogę do ponownego testu (tym razem od góry) strefy 1,10

Kurs dolara okaże się silniejszy od waluty strefy euro? Perspektywy dla EUR/USD

Rynek konsoliduje obecnie w okolicach 1,14-1,12. Co prawda nie wiemy, czy rynek wybije górą i spadnie w okolicy 1,10, czy też wybije górą i podejście do poziomu 1,15, gdzie znajdują się maksima marcowe. Podobną sytuację widać na wykresie GBP/USD, wsparcie znajduje się natomiast na wysokości 1,25 USD – komentował Davide Biocchi.Autor poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>NED

Poprzedni artykułPGE Toruń i ZEW Kogeneracja mają ponad 11 mln zł dofinansowania na modernizacje
Następny artykułAkcjonariusze BOŚ Banku zdecydowali o niewypłacaniu dywidendy za 2019 r.
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here