Para walutowa USD/PLN, tym razem 19 września podczas poniedziałkowej już sesji handlowej znajduje się w rejonie 4,7180 PLN. Oznacza to, że rynek niewiele zmienił względem ostatnich sesji – prawdę mówiąc nawet operuje na tych samych zakresach. Obecnie zatem warto będzie nadal skupić się na tym, czy dolar będzie w stanie wygenerować przy tym jakiś sensowny sygnał do rozegrania dalszego podejścia. Para walutowa USD/PLN może dawać dalsze sygnały Wzrostowe tak długo, jak tylko utrzymuje się ponad rejonem średniej na interwale dziennym (D1).

  • Rynek dolara amerykańskiego w poniedziałek dociera do 4,7180 PLN
  • Dolar amerykański ma szansę na 4,7660 PLN
  • USD/PLN nie daje zbyt wielu okazji w ostatnich dniach
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl

Kurs dolara z celem na 4,7660 PLN

wykres Kurs dolara USDPLN D1 19.09.2022
Kurs dolara USDPLN D1 19.09.2022

Obecnie nie można powiedzieć, aby nowy tydzień zmienił cokolwiek na rynku. Znów dochodzimy do sytuacji, w której to rynek dolara amerykańskiego przechodzi z shortów na longi – chociaż na dosyć szerokim interwale czasowym jakim to jest rynek D1. Dolar 19 września w poniedziałek widocznie wraca do wzrostów i może znów zapatrzone być w rejon 4,7660 PLN a może nawet na sam opór 4,81 PLN. Warto jednak spojrzeć przede wszystkim na to w kolejnych dniach, czy dolar będzie utrzymywał się powyżej średniej. Wszystko powyżej niej daje sygnał LONG z celem wspomnianym już powyżej i widocznym jeszcze na załączonym wykresie pary USD/PLN.Konkludując zatem, osoby zainteresowane tym rynkiem mogą szukać sygnału typu long z celem na 4,7660 – 4,80 PLN.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: theppro sklep | kurs funta online | akcje lpp | biomed lublin akcje | polenergia notowania | cena euro | akcje azoty |

XTBŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułStrategia PSV: Nowe zakresy PK dla sesji. Rynek zrealizował kolejne zejście
Następny artykułKurs franka wyhamowuje spadek przy 4,8850 PLN. CHF/PLN z szansą na odbicie
Od roku 2012 działa jako Trader na rynku OTC/FX jako daytrader. Założyciel Klubu Inwestora „New Vision Trading” (dawniej Trading Club Szczecin) w roku 2016 i działającą w formie grupy facebookowej oraz czatu dla inwestorów do dziś. Prelegent wielu paneli dyskusyjnych nt. rynków finansowych. Twórca autorskiej strategii "PSV" - podejścia do inwestycji krótkoterminowych (2016/2017). Pasjonat ekonomii, inwestycji kapitałowych, wyznawca i propagator idei social-learningu. Działania i trafność analiz, które wykonuje, zostały bardzo docenione przez wielu traderów i inwestorów. Skutkowało to m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację FxCuffs w kategorii Analityk Roku 2016 oraz kolejną nominacją za rok 2018.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here