Naga Markets

Nial Fuller AuthorPoniższy post został napisany przez światowej klasy tradera Niala Fullera, który specjalizuje się w analizach price action.

Oryginalny tekst możesz znaleźć tutaj – Weekly Trade Ideas: EURUSD, USDJPY & CRUDE OIL – July 18th to 22nd, 2022Uwaga odnośnie wykresów: koniecznym warunkiem sukcesu w handlu jest broker oferujący „New York Close Forex Charts” (prawdziwy 5-dniowy wykres, który jest zgodny z zamknięciem sesji w Nowym Yorku).

Kurs euro (EUR/USD): Sprzedawaj po zniesieniu w zakresie niedawnego przełamania Inside Bara

Price Action: Cena nieznacznie wzrosła w porównaniu z byczym sygnałem Pin Bara, który uformował się pod koniec ubiegłego tygodnia (nie braliśmy pod uwagę handlu tym sygnałem).

Cena nieznacznie spadła w porównaniu z ostatnim niedźwiedzim sygnałem Pin Bara, który uformował się w połowie ubiegłego tygodnia (sugerowaliśmy handel tym sygnałem w codziennym biuletynie dla członków z 14 lipca).

Cena eksplodowała niżej w porównaniu z niedawnym wzorem Inside Bara, który uformował się ponad tydzień temu (To nie jest byczy Pin Bar + Inside Bar (konfiguracja Combo), ponieważ jest przeciwna trendowi).

Potencjalny pomysł na handel: Rozważamy sprzedaż po zniesieniu w górę do zakresu ostatniego wybicia Inside Bara, które miało miejsce w okolicach 1,0349 krótkoterminowego poziomu oporu, ponad tydzień temu.

NED

Chcesz mieć dostęp do tej samej analizy wykresów technicznych i platformy brokera, z której korzysta Nial Fuller? - Pobierz darmowe oprogramowanie w tym miejscu.

Kurs dolara (USD/JPY): Kupuj po zniesieniu w zakresie niedawnego przełamania Inside Bara

Price Action: Cena utworzyła formację Inside Bara pod koniec ubiegłego tygodnia (nie rozważamy handlu tą formacją).

Cena eksplodowała wyżej w porównaniu z formacją Inside Bara, która uformowała się na początku ubiegłego tygodnia (sugerowaliśmy kupowanie w przypadku wyłamania się z tego wzoru 13 lipca, codzienny biuletyn członków).

Cena eksplodowała w górę od byczego sygnału Pin Bara, który uformował się w środę 6 lipca (sugerowaliśmy handel tym sygnałem w biuletynie dziennym z 7 lipca).

Cena wzrosła w porównaniu z niedawnym byczym setupem Multi-Bar Fakey, który uformował się w czwartek 23 czerwca.

Potencjalny pomysł na handel 1: Rozważamy zakup na niższym zniesieniu do zakresu niedawnego przełamania Inside Bara, które miało miejsce na początku zeszłego tygodnia.

Potencjalny pomysł na handel 2: Rozważamy kupowanie na niższym zniesieniu do zakresu niedawnego byczego schematu Multi-Bar Fakey, który uformował się w czwartek 23 czerwca.

Ropa naftowa: Kupuj zniesienia w zakresie zwyżkowego sygnału Pin Bara

Price Action: Cena przesunęła się nieco w górę w porównaniu z długim byczym sygnałem Pin Bara, który uformował się pod koniec ubiegłego tygodnia (w biuletynie z 15 lipca sugerowaliśmy kupowanie po zniesieniu poniżej zakresu tego sygnału).

Potencjalny pomysł na handel: Rozważamy zakup na niższym zniesieniu do zakresu najnowszego sygnału Pin Bara z długim ogonem zwyżkowym.

Więcej od Niala Fullera:

Ten post został napisany przez światowej klasy tradera Niala Fullera i opiera się na jego własnych strategiach tradingu price action.

Oryginalny tekst możesz znaleźć tutaj – Weekly Trade Ideas: EURUSD, USDJPY & CRUDE OIL – July 18th to 22nd, 2022Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>Poprzedni artykułOkoło 248 mln dol. w stablecoinach opuściło Coinbase Pro
Następny artykułBitcoin przebija 22 tys. USD podczas gdy złoto walczy o utrzymanie 17 tys. USD
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here