Naga MarketsKurs euro i franka rosną we wtorek. PLN traci również do dolara i funta, 18 lutegoPolski złoty kontynuuje dobrą passę. Podczas wczorajszej sesji zyskał do większość głównych walut, a dziś o poranku ruch jest kontynuowany. PLN najmocniej zyskuje do funta, gdzie ruch wynosi 0,2% na korzyść naszej waluty. Nieznacznie gorzej złoty radzi sobie w ujęciu do CHF, gdzie frank szwajcarski dodaje 0,09%. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z codziennym programem “Co nowego u złotego”, którego gospodarzem jest Adam Rak. Sprawdźmy jak kształtują się kursy polskiego złotego w ujęciu do EUR, CHF, GBP i USD w środę 4 marca


Dolar traci po decyzji Fed

Za sprawą wczorajszej decyzji Fed w sprawie stóp procentowych mogliśmy obserwować wyraźne osłabienia dolara amerykańskiego. Nieoczekiwanie rezerwa Federalna obniżyła stopy procentowe o 50 punktów bazowych. W środę o poranku za dolara trzeba płacić 3,8445 złotego, euro kosztuje 4,2915 zł, GBPPLN kształtuje się na poziomie 4,9130 zł, kurs franka wynosi 4,0260 zł. Co dalej z polskim złotym?

Te artykuły również Cię zainteresują
Zobacz także: Kurs euro do dolara powyżej 1,12 USD po zaskakującej decyzji Fed

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia programu “Co nowego u złotego“, w którym Adam Rak przeanalizował aktualną sytuację techniczną na czterech parach walutowych z polskim złotym PLN. Przeglądowi zostały poddane takie instrumenty jak: EURPLN, USDPLN, CHFPLN, czy GBPPLN.

Zobacz także: WIG20 traci na otwarciu po informacji o pierwszym przypadku koronawirusa w Polsce

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here