kurs dolaraNotowania pary walutowej USDPLN od początku października systematycznie spadają, a dolar stracił od tamtego czasu ponad 20 groszy w stosunku do złotego. Dalsza deprecjacja jest nadal możliwa, chociaż kurs dotarł w rejon ważnej strefy wsparcia, która może skutecznie powstrzymać sprzedających. Za jednego dolara amerykańskiego w trakcie dzisiejszej sesji należy zapłacić około 3,8280 zł. Dokąd zmierzają notowania? Sprawdź jak kształtuje się kurs dolara we wtorek, 5 listopada 2019 roku.

  • Kurs dolara reaguje na strefę popytu
  • USD/PLN odetchnie po ostatnich spadkach?
Waluta Kurs Nazwa
USDPLN 3,8280 zł dolar

Triggo

Kurs dolara koryguje poniedziałkowe wzrosty

Kurs pary USD/PLN odnotowuje dziś spadek o -0,15 procent do godziny 10:30 po wczorajszym silnym wzroście o 0,70 procent w reakcji na dotarcie do strefy popytowej. Na chwilę obecną wiele zależy od najbliższych sesji. Jeśli wczorajszy impuls wzrostowy będzie kontynuowany wówczas można uznać, że doszło do prawidłowej reakcji na strefę, co może podbić kurs w rejon lokalnego szczytu 3,8647 z celem na okrągły opór 3,90. Z drugiej strony jeśli wczorajszy wzrost zostanie szybko zanegowany będzie to oznaczało kontynuowanie spadków, a przebicie strefy 3,80 – 3,8130 otworzy drogę do lipcowego dołka 3,77.

Kurs dolara do złotego we wtorek na interwale dziennym źródło tradingview.com 4 11 19
Kurs dolara do złotego we wtorek na interwale dziennym tradingview.com

Deeskalacja wojny handlowej do przyszłorocznych wyborów prezydenckich?

W ocenie ekspertów z dużych banków, wojna handlowa może zostać przygaszona, gdyż w przyszłym roku odbędą się wybory prezydenckie w USA, w których Donald Trump będzie ubiegał się o reelekcję. Niewątpliwie konflikt z Chinami obciążył również amerykańską gospodarkę, co może zmniejszyć poparcie dla Trumpa.

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here