Kurs dolara amerykańskiego w piątek widocznie dostaje skrzydeł po wcześniejszym teście oczekiwanej strefy dla korekty wzrostów. W tym momencie podczas pisania analizy para USDPLN oscyluje w zakresie 4,2160 PLN co wskazuje nie tylko na udany test dołka ale również wyjście górą co podkreśla tylko sentyment wzrostowy na parze. Inwestorzy handlujący na parze powinni zatem wyszukiwać dalszych sygnałów wzrostowych, jeśli również szacują wzrosty do poziomu 4,23 PLN i wyżej. Zejście do 4,20 PLN mogłoby dać odpowiedni sygnał.


Kurs dolara nadal rośnie, zgodnie z oczekiwaniami – para USDPLN na wykresie H1

  • Kurs dolara amerykańskiego w piątek dociera do poziomów 4,21 PLN
  • Wcześniej jednak para USDPLN testuje bliskie okolice celu korekty, 4,19 PLN.
  • Zdaje się, że osiągnięcie strefy szacowanej wczoraj – 4,23 PLN jest do zrealizowania dziś
  • Inwestorzy muszą obserwować dalsze reakcje pary w okolicach 4,20 PLN

Kurs amerykańskiej waluty zyskuje wobec polskiego złotego, co jest widoczne na załączonym wykresie H1. Zdaje się, że para schodząc do najbliższej sekwencji i wychodząc górą podkreśliła sentyment wzrostowy i otworzyła sobie tym samym drogę do zakresu 4,23 PLN i wyżej. Inwestorzy chcący dołączyć do wyższych poziomów muszą jednak obecnie poczekać na choćby niewielką korektę, ponieważ obecne poziomy są jednymi z wyższych jakie para USDPLN osiągała w ostatnim czasie.

Celem opisywanym podczas wczorajszej odprawy miał być poziom 4,23 PLN i istotnie strefa ta jest podtrzymywana jako target podczas i dzisiejszego handlu. Zdaje się tylko, że zakres ten może być nawet przekroczony, dlatego inwestorzy powinni obserwować reakcję pary po teście tego zakresu. Jeśli wczorajszy wzrost mógłby się powtórzyć, wówczas oczekiwane będą nawet strefy 4,24 PLN – 4,25 PLN.

wykres Kurs dolara USDPLN H1 24.04.2020
Kurs dolara USDPLN H1 24.04.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here