Notowania pary walutowej USDPLN odnotowują w tym tygodniu wzrost o 1,10 procent po ówczesnym wyrysowaniu lokalnego dołka w strefie popytu 3,80 – 3,8130. Jednak aby doszło do dalszej aprecjacji amerykańskiej waluty musi zostać wybity lokalny szczyt. Do tego czasu może utrzymywać się presja sprzedających. Za jednego dolara amerykańskiego w trakcie dzisiejszej sesji należy zapłacić około 3,8500 zł. Dokąd zmierzają notowania? Sprawdź jak kształtuje się kurs dolara w czwartek, 7 listopada 2019 roku.

  • Kurs dolara przebije lokalny szczyt 3,8647?
  • USD/PLN bez rozstrzygnięć
Waluta Kurs Nazwa
USDPLN 3,8500 zł dolar

Kurs dolara nieznacznie spada w czwartek

Kurs pary USD/PLN odnotowuje dziś lekką korektę o -0,12 procent do godziny 13:00. Przebicie szczytu 3,8647 oznaczałoby wyrysowanie nowego lokalnego maksimum, co mogłoby zwiększyć szanse na odreagowanie wzrostowe z celem na okrągły poziom oporu 3,90, który jest zarazem poziomem wymienności. Z drugiej strony jeśli nie zostanie wyrysowany nowy szczyt, presja sprzedających powinna się utrzymać z celem na poziom 3,80.

Kurs dolara do złotego w czwartek na interwale dziennym źródło tradingview.com 7 11 19
Kurs dolara do złotego w czwartek na interwale dziennym źródło tradingview.com

 

Deeskalacja wojny handlowej wpłynie na dolara?

Chińczycy od dłuższego czasu naciskają na prezydenta USA, aby usunął w fazie pierwszej umowy handlowej więcej ceł nałożonych na eksport z USA. Według Rzecznika Ministerstwa Handlu, zarówno Chiny jak i Stany Zjednoczone wyraziły zgodę na wzajemne wycofanie taryf na swoje towary. Na chwilę obecną obie strony nadal negocjują, gdzie i kiedy zostanie podpisana umowa.

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here