Kurs dolara (USDPLN) kosztuje 13 listopada prawie 3,90 zł, gdy Trump grozi nałożeniem kolejnych cełNotowania pary walutowej USDPLN po spadku w rejon strefy popytu 3,80 – 3,8130 rozpoczęły silny impuls wzrostowy, który trwa już ósmą sesję z rzędu. Dalsza aprecjacja amerykańskiej waluty może pokierować kursem nawet w kierunku psychologicznego oporu 4,00 zł. Jednak zanim to nastąpi kupujący będą musieli pokonać co najmniej dwa kluczowe opory. Za jednego dolara amerykańskiego w trakcie dzisiejszej sesji należy zapłacić około 3,8900 zł. Dokąd zmierzają notowania? Sprawdź jak kształtuje się kurs dolara w środę, 13 listopada 2019 roku.

  • Kurs dolara na „zielono” ósmą sesję z rzędu
  • USD/PLN z celem na 4,00 zł?
Para walutowa Kurs Nazwa
USDPLN 3,8900 zł dolar amerykański

Kurs dolara konsoliduje w środku tygodnia

Kurs pary USD/PLN odnotowuje dziś nieznaczny wzrost o 0,03 procent do godziny 13:00 i znajduje się tuż pod okrągłym poziomem oporu 3,90, który stanowi jednocześnie ważną wymienność na interwale dziennym. Przebicie tego poziomu powinno „dodać skrzydeł” kupującym, który w krótkim czasie mogą podejść pod poziom 3,95 z celem na psychologiczny opór 4,00 i tegoroczny szczyt 4,0221. Z drugiej strony lokalne wsparcie stanowi 3,8647 i dopóki cena znajduje się powyżej nie ma wątpliwości co do przewagi strony popytu.

Kurs dolara (USDPLN) kosztuje prawie 3,90 zł, gdy Trump grozi nałożeniem kolejnych ceł 13 listopada
Kurs dolara (USDPLN) kosztuje prawie 3,90 zł, gdy Trump grozi nałożeniem kolejnych ceł 13 listopada tradingview.com

Donald Trump chce nałożyć „znaczne” cła

W ocenie ekspertów jeśli nie dojdzie do planowanego porozumienia na linii USA-Chiny, Donald Trump może po raz kolejny zaatakować Państwo Środka podnosząc taryfy celne. Amerykański prezydent podkreśla, że podpisze umowę z Chinami tylko wtedy, gdy będzie ona dobra dla amerykańskich firm i pracowników.

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here