Kurs dolara (USDPLN) dociera do 4,18 PLN. Oczekiwane dziś spadki do zakresu wsparciaKurs dolara amerykańskiego podczas środowej sesji względem polskiego złotego dociera do strefy 4,18 PLN. Para USDPLN wskazuje, że dalsze zejścia dziś mogą się pojawić – ponieważ zakres, który wczoraj wyznaczany był na maksymalne dojście dolara amerykańskiego został finalnie przetestowany. Obecnie osoby handlujące na parze powinny zatem wyczekiwać stosownej korekty tak, aby z odpowiednim stosunkiem zysku do ryzyka móc dołączyć do planowanego schematu spadkowego. Spójrzmy zatem na wykres H1 pary USDPLN, aby oszacować tego typu ruch.


Kurs dolara amerykańskiego z oczekiwaniem na zejście – para USDPLN na wykresie H1

  • Kurs dolara amerykańskiego dociera do wyznaczanej wczoraj strefy
  • Para USDPLN po teście ważnego oporu ponownie pikuje
  • Rynek dolara daje szanse na dalsze spadki – po odpowiedniej korekcie
  • Wykres może przetestować zakres ceny uśrednionej ważnej dla sekwencji

Dolar amerykański w środę wykazuje tendencje spadkowe, chociaż za wcześnie jeszcze aby jednoznacznie stwierdzić, czy ruch ten jest już potwierdzony. Na razie oczekiwanie co do ruchu skupia się na teście najbliższego oporu – lub jego bliskich okolic. Kolejno – ruch może przebijać się ponownie w dół celem testu zakresu średniej kroczącej, która przebiega obecnie w strefie 4,16 PLN. Oznaczałoby to dla pary USDPLN możliwość spadku 3-4 groszy w zależności od tego, dokąd para finalnie dotrze w ramach korekty ruchu.

Poziom ten mógłby pokazać co dalej przy okazji wypełnienia dzisiejszego założenia, ponieważ przełamanie średniej oznaczałoby dalszy spadek, nawet z kolejnym celem na strefie 4,13 PLN. Zaś z drugiej strony utrzymanie średniej 88-okresowej, którą widać na załączonym do analizy wykresie – może wygenerować kolejne odbicia. Warto pamiętać też o danych dla rynku amerykańskiego o godzinie 14:30.

wykres Kurs dolara USDPLN H1 06.05.2020
Kurs dolara USDPLN H1 06.05.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here