Kurs dolara amerykańskiego wobec kursu japońskiego jedna podczas wtorkowej sesji handlowej rozpoczyna ruch zapowiadany przy poprzedniej sesji handlowej. Para USDJPY oscyluje w momencie piania analizy wokół poziomu 106.550 JPY oddalając się od wsparcia cenowego będącego jednocześnie miejscem do ponownej re-akumulacji, według wczorajszej analizy pary. Zdaje się, że poziom docelowy został dobrze określony, a para zmierza powoli w jego kierunku, jednak może się okazać, że na tym rynku pojawi się jeszcze jedna szansa na dołączenie do obecnego sentymentu. Warto zatem obserwować parę USDJPY z perspektywy interwału czasowego H1. 


Kurs dolara amerykańskiego wykonuje pierwszy ruch – para USDJPY na wykresie H1

  • Para z dolarem amerykańskim oraz japońskim jenem dalej z szansą wzrostów,
  • Oczekuje się utrzymania obecnych poziomów zaraz po godzinie 09:00.

Kurs dolara amerykańskiego wobec japońskiego jena wykonuje pierwsze, choć jeszcze relatywnie małe podejście, zbliżając się do poziomu docelowego dla pozycji długich. Zdaje się jednak – że para USDJPY da inwestorom jeszcze jedną szanse na ewentualne dołączenie do pozycji typu long, ponieważ obecne podejście nie jest stanowcze, a zaraz po godzinie 09:00 możliwość wykonania jeszcze jednego podejścia po strefę wsparcia jest spora. Wsparciem w tym wypadku jest oczywiście strefa 106.200 JPY, która stanowi jednocześnie układ wspierający dalsze wzrosty po tym, jak para obroniła dołki ze strefy 105.100 JPY.

W tym momencie dołączenie do pozycji typu long odbyć się może na dwa sposoby – w zależności od tego w jaki sposób para zareaguje na godzinę 09:00. Jeśli wyrysowany box góry zostanie utrzymany, czyli zakres poziomów 106.500 JPY – 106.700 JPY, wówczas re-akumulacja może odbyć się właśnie w nim z nie więcej niż 10 pipsowym SL. Jeśli jednak zaraz po godzinie 09;00 zostanie on wybity pozostaje wczorajszy scenariusz re-akumulacji w boxie z wsparcia cenowego.

wykres Kurs dolara USDJPY H1 20.08.2019
Kurs dolara USDJPY H1 20.08.2019

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here