Naga MarketsPoczątek minionego tygodnia nie był zbyt łaskawy dla dolara. W trakcie poniedziałkowej i wtorkowej sesji nastąpiła silna wyprzedać na USDCHF, po czym cena zaczęła konsolidować na wsparciu, gdzie powstały dwie formacje price action. Na co wskazują te setupy?

Nie masz pewności czy Twoja strategia działa? Zobacz program Forex Tester >>

Osunięcie na dolarze do franka zaprowadziło jego notowania do wsparcia kanału w okolicach 0,9865. Tam jak widać na wykresie dziennym poniżej utworzył się w czwartek inside bar, ponieważ notowania tego dnia zawierały się w zakresie handlu ze środy.

Z kolei w piątek powstała bycza formacja objęcia (outside bar), która jednocześnie zapewniła wybicie w górę z inside bara. Akcja cenowa tego typu na wsparciu wskazuje na potencjał do wzrostów. W przypadku USDCHF, kluczowe pozostaje górne ograniczenie kanału oraz horyzontalny poziom 1,0022 (szczyt z listopada).

Alternatywnie, otwarcie na dalsze osunięcia nastąpi w momencie pokonania strefy wsparcia w obrębie 0,9850. Kolejny kluczowy poziom obrony znajdziemy wtedy w pobliżu 0,98 CHF.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie ponad 1000 instrumentów finansowych>>

Wykres dzienny pary walutowej USDCHF - 09.12.2019 r.
Wykres dzienny pary walutowej USDCHF – 09.12.2019 r.

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here