Kurs dolara amerykańskiego podczas czwartkowej sesji handlowej wobec kursu franka szwajcarskiego odreagowuje dalszymi wzrostami po serii konsolidacji. Para USD/CHF oscyluje w momencie pisania analizy wokół ceny 0,99600 CHF wskazując na niewielką korektę ostatniego podejścia pary. W tym momencie inwestorzy liczą na dalsze podejście pary zgodnie z wybiciem ostatniego szczytu a więc i utworzeniem kolejnego impulsu wzrostowego – w kierunku północnym. Takie podejście jest bardzo prawdopodobne do dalszej kontynuacji dlatego warto spojrzeć na parę w kontekście interwału czasowego H4.


Kurs dolara amerykańskiego atakuje górne ograniczenia – para USD/CHF na wykresie H4

  • Oczekiwania względem pary USD/CHF są nadal pro-wzrostowe, jednak wcześniej przed parą korekta ostatnich wzrostów,
  • Najważniejsze wsparcie to poziom 0,99570 CHF – 0,99550 CHF,
  • Poziom docelowy dla pary to 1,00063 CHF – 1,00146 CHF.

Czwartkowe notowania przynoszą parze USD/CHF niewielką jeszcze korektę ostatniego widocznego impulsu wzrostowego. Po serii konsolidacji pary widać, że kurs dolara amerykańskiego wystrzelił dając szansę na zainicjowanie całkiem nowego ruchu, który może rozciągnąć się do strefy oporu z interwału H4/D1. W tym momencie nadal da się tego typu podejście rozegrać – jeśli tylko para w obecnym ruchu korekcyjnym nie zajdzie za głęboko i wyhamuje w porę spadki.

Dlatego na najbliższe godziny handlu na parze USD/CHF oczekuje się od wykresu dotarcia do strefy 0,99570 CHF – 0,99550 CHF oraz wyhamowanie zejścia. Wówczas, po niewielkiej konsolidacji może się okazać, że para ponownie zbiera siły na dalsze podejście – kolejny impuls wzrostowy, który swoim zasięgiem może dotrzeć do strefy 1,00063 CHF – 1,00146 CHF. Tego inwestorzy walutowi w tym momencie oczekują od pary – czyli dalszego umacniani się kursu dolara amerykańskiego względem kursu franka szwajcarskiego.

wykres Kurs dolara USDCHF H4 01.08.2019
Kurs dolara USDCHF H4 01.08.2019

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here