Kurs dolara amerykańskiego ponownie znajduje się powyżej strefy 1.32400 CAD – względem dolara kanadyjskiego. Poniedziałkowa sesja na parze oznacza oscylowanie powyżej strefy lokalnego oporu, co sugeruje możliwość utrzymania się wykresu powyżej tych poziomów na dłużej. Zdaje się, że taki układ faktycznie może być zachowany o tyle, o ile para w nadchodzących godzinach utrzyma obecne poziomy. Na poniedziałkową sesję handlową zaplanowane są dane zaraz po godzinie 14:30, dlatego wykres H4 powinie być obserwowany przez inwestorów walutowych ze szczególnym wskazaniem na tę godzinę. 


Kurs dolara amerykańskiego zyskuje zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – para USDCAD na wykresie H4

  • Para kursu dolara amerykańskiego względem kursu dolara kanadyjskiego wybija opór,
  • Zdaje się, że kontynuacja ruchu wzrostowego nadal będzie widoczna,
  • Celem dla pary USDCAD będzie strefa 1.32860 CAD – 1.33145 CAD.

Para z dolarem amerykańskim podczas dzisiejszej sesji handlowej rozpoczyna handel od wyruszenia w górę zaraz po tym, jak para wkracza ponownie w boxa do re-akumulacji. Box ten został przedstawiony podczas poprzedniej analizy pary jako potencjalne miejsce do dobrego zbierania pozycji long celem osiągnięcia strefy 1.32850 CAD. Wcześniej jednak para miała jeszcze przed sobą strefę oporu – jednak jak widać po zamieszczonym poniżej wykresie pary USDCAD – ten wybił strefę oporu praktycznie bez większego problemu.

W tym momencie para już wykroczyła poza schemat re-akumulacji i zbliża się do stref docelowych po raz kolejny (wcześniej para dotarła do tych poziomów podczas piątkowego handlu). Oczekuje się w tym momencie dotarcia do strefy docelowej – cofnięcia wykresu w celu potwierdzenia poziomu 1.32450 CAD – oraz kontynuacji ruchu pod zakres 1.33140 CAD.

wykres Kurs dolara USDCAD H1 16.09.2019
Kurs dolara USDCAD H1 16.09.2019

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here