Kurs dolara amerykańskiego podczas piątkowego rozdania handlowego wobec kursu dolara kanadyjskiego wykonuje dalsze spadki. Aktualnie para oscyluje wokół poziomu 1.30630 CAD wskazując na dalsze osłabienie oraz potencjał wybicia wsparcia, do którego para USDCAD dotarła. Podczas poprzedniej analizy pary wskazywana była możliwa korekta ostatnich spadków, która może dotrzeć do najbliższych poziomów sekwencyjnych. Rzeczywiście, para dotarła do poziomów oraz wykonała szybki zwrot zgodnie z zainicjowanym w połowie miesiąca trendem spadkowym. Spójrzmy zatem w jaki dalej sposób kształtuje się sytuacja na dolarze amerykańskim do kanadyjskiego.


Kurs dolara amerykańskiego ponownie osłabia sie – para USDCAD na wykresie H4

  • Para USDCAD wykonuje dalsze zejście po wcześniejszej, oczekiwanej korekcie,
  • Celem w tym momencie będzie bardzo ważna strefa – 1.30200 CAD.

Podczas ostatnich tygodni para USD/CAD jest pod presją sprzedażową, kiedy to para wcześniej osiągnęła wysokie poziomy 1.33400 CAD. Spadek został zainicjowany podczas początku obecnego miesiąca – a sięgnęła ona póki co blisko 1 do 1 ostatniego impulsu wzrostowego, który tak naprawdę zainicjował całość wcześniejszego wzrostu. To oznacza, że poziom ten będzie dla inwestorów bardzo istotny, ponieważ takie zrzucenie wykresu jak to dotychczas ma miejsce – prosi się o test strefy, która rozpoczęła wcześniej wzrost. Mowa w tym momencie o strefie 1.30200 CAD i jej okolice.

Strefa ta będzie zatem poziomem docelowym dla wykresu w kontekście dalszych spadków dolara amerykańskiego względem dolara kanadyjskiego. Inwestorzy walutowi powinni zatem obserwować reakcję pary USDCAD podczas gdy ta – właśnie znajduje się na wsparciu cenowym. Jeśli para faktycznie wyłamie widoczne na załączonym poniżej wykresie wsparcie, wówczas mowa będzie o dalszym spadku do strefy 1.30200 CAD.

wykres Kurs dolara kanadyjskiego (USDCAD) H4 25.10.2019
Kurs dolara kanadyjskiego (USDCAD) H4 25.10.2019

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here