Kurs dolara amerykańskiego podczas ostatniej sesji tygodnia względem kursu dolara kanadyjskiego podchodzi pod ważną strefę sekwencyjną. Para USDCAD oscyluje w momencie pisania przeglądu wokół poziomu 1.32355 CAD, co oznacza dotarcie ponownie do zakresu oporu z możliwością wygenerowania sygnału sprzedażowego. W tym momencie jest jeszcze za wcześnie, aby sygnał został potwierdzony, jednak warto zwrócić uwagę na strukturę budowy wczorajszego cofnięcia pary oraz dzisiejszej kontry tego ruchu. Spójrzmy na wykres H1 pary USDCAD.


Kurs dolara amerykańskiego względem kanadyjskiego z możliwością przeceny – para USDCAD na wykresie H1

  • USDCAD zyskuje podczas piątkowej sesji,
  • Oczekuje się jednak wyhamowania wzrostów w niedługim czasie oraz dalszej przeceny,
  • Box do dystrybucji znajduje się na strefie 1.32500 CAD – 1.32300 CAD,
  • Celem dla pary będzie poziom 1.31950 CAD oraz 1.31800 CAD.

Piątkowa sesja rozpoczyna się pro-wzrostowo dla pary z dolarem amerykańskim i dolarem kanadyjskim. Para USDCAD podchodzi pod zakres oporu, wytyczonym na wykresie H1 na strefie 1.32420 CAD. Zdaje się, że obecnie ruch ten jest korektą wczorajszego spadku i może pozostać tylko korektą w obecnym ruchu. Wskazuje na to póki co wybita średnia krocząca sma88 stanowiąca standardową średnią kroczącą dla wykresu godzinnego – tworząca zakres ceny uśrednionej. Jeśli inwestorzy walutowi chcą szukać pozycji typu short na prze, muszą skupić się na dwóch elementach – utrzymaniu średniej powyżej ceny oraz poniżej strefy oporu.

W tym wypadku można wyrysować klasycznego boxa do re-dystrybucji, jeśli oczywiście para USDCAD wyhamuje właśnie w nim wzrosty i rozpocznie konsolidację bądź natychmiastową obniżkę (odbicie od poziomu). Będzie to sygnalna do możliwości zbierania pozycji krtokich celem osiągnięcia dwóch stref – 1.31950 CAD oraz 1.31800 CAD. Dwa poziomy docelowe są oddalone od środka boxa o 42 oraz 65 pipsów.

wykres Kurs dolara amerykańskiego USDCAD H1 15.11.2019
Kurs dolara amerykańskiego USDCAD H1 15.11.2019

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here