Pliki dolarów amerykańskichWczoraj polski złoty wyraźnie tracił. Do krajowej waluty zyskiwały zarówno dolar, frank, euro jak i funt. Wtorkowa sesja na USDPLN zakończyła się sporym wynikiem na poziomie +0,79% na korzyść dolara amerykańskiego. Dziś polski złoty również traci, w godzinach wczesno-porannych jest to ruch na 0,12%. W środowym kalendarzu marko poznamy sporo odczytów ze stanów Zjednoczonych, które mogą się przełożyć także na ruchy na USDPLN. Publikacje są zaplanowane na godzinę 15:45 i 16:00. Dziś poznamy wynik wskaźnika PMI oraz dane odnośnie sprzedaży nieruchomości. Po aktualizacji z godziny 18:45 kurs USDPLN wynosi 3,8161 zł. Czy polski złoty będzie tracił w kolejnych dniach? Dokąd zmierzają notowania? Sprawdź jak kształtuje się kurs dolara w poniedziałek 19 lipca 2019 roku.

Waluta Kurs Nazwa
USDPLN 3,8161 dolar

Kurs dolara (USDPLN) poniżej kluczowego oporu

Kurs dolara do złotego USDPLN zdołał wybić górą kluczowy opór, o którym pisałem we wczorajszej analizie. Zarówno na interwale D1, jak i H4 widać formację odwróconej głowy z ramionami, która może poradzić do dalszych wzrostów. Tak długo jak kurs znajduje się powyżej linii szyi czyli strefy przy 3,8070 zł, oczekuje się ruchu w górę. Dopiero powrót poniżej obszaru zaznaczonego kolorem fioletowym, mógłby doprowadzić do wygenerowania sygnału spadkowego.

Kurs dolara do złotego USDPLN 24 lipca

Kurs USDPLN:

  • Kurs wybija kluczowa strefę oporową
  • Widoczna formacja oRGR

Formacja odwrócenia na interwale H4

Na niższym przedziale czasowym można zauważyć formację odwrócenia trendu – oRGR. Cena zdołała wczoraj pokonać strefę oporu przy 3,8070. Zgodnie z zasadą biegunowości wspominany poziom powinien w tej chwili stanowić wsparcie. Aktualnie, dopiero zejście poniżej 3,7560 zł, mogłoby doprowadzić do zmiany scenariusza na spadkowy.Wczorajsze wybicie w górę może prowadzić do kontynuacji wzrostów. W długim terminie niewykluczone jest nawet podejście w okolice 3,85 zł, przestrzeń do wzrostów jest więc spora.

Kurs dolara do złotego 24 lipca

Aktualizacja z godziny 18:45

W godzinach późno południowych kurs dolara do złotego znajduje się nieco niżej niż o poranku. Niemniej broniona jest kluczowa strefa wsparcia przy 3,8070. Tak długo jak cena znajduje się ponad, istnieje szansa na realizację wspominanej wcześniej formacji oRGR.

Kurs dolara do złotego USDPLN

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here