dolar amerykańskiPodczas dzisiejszej sesji możemy obserwować nieznaczne umocnienie dolara. Indeks USD znajduje się na 0,05% plusie. Kurs euro do dolara traci w tej chwili 0,15%, a w przypadku ujęcia dolara z jenem japońskim, możemy obserwować ruch na +0,43%, na korzyść amerykańskiej waluty. Jak wygląda sytuacja techniczna na tych dwóch parach walutowych po danych z amerykańskiego rynku nieruchomości?


Dziś o godzinie 13:30 poznaliśmy informacje z rynku nieruchomości z USA. Pierwsza reakcja jaką widzimy na rynku, to umocnienie dolara. Kurs EUR/USD schodzi poniżej 1,13000, a para walutowa USD/JPY wychodzi powyżej poziomu 110,40. Czy tendencja będzie kontynuowana podczas sesji amerykańskiej? Pamiętajmy jeszcze o publikacji przewidzianej na godzinę 15:00 – wskaźnik zaufania konsumentów wg Conference Board. Może się wtedy pojawić większa zmienność na parach z USD.

Kurs euro do dolara spada poniżej poziomu 1,1300

Na wczorajszej sesji kurs euro do dolara miał wyraźny problem z pokonaniem oporu wynikającego z lokalnego układu konary 1:1. Przez chwilę mieliśmy nawet do czynienia z fałszywym wybiciem, niemniej podczas dzisiejszej sesji kurs EUR/USD miał wyraźny problem z wyjściem na wyższe poziomu. Opór przy 1,1320 został obroniony, a większe spadki pojawiły się po godzinie 13:30, czyli po publikacji danych z USA. Aktualnie wszystko przemawia za dalszym ruchem w kierunku ostatnich dołków.

Kurs euro do dolara

Kurs dolara do jena rośnie, celem dla kupujących będzie poziom 110,80

Kurs dolara do jena (USD/JPY) wyraźnie odbija po ostatnich silnych spadkach. Aktualnie celem dla wzrostów powinien być poziom 110,80. Miejsce to wynika nie tylko z nowego układu Overbalance, który został zaznaczony pomarańczowymi prostokątami, ale także z biegunowość, wcześniej wybitej struktury (zaznaczonej na niebiesko). Poziom powinien być więc kluczowy. Pojawienie się w tym miejscu reakcji podażowej, potwierdzi kierunek spadkowy na tej parze walutowej. Z kolei wyjście powyżej, będzie oznaczało negację spadków i powrót do trendu wzrostowego.

Kurs dolara do jena

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here