Naga MarketsKurs dolara (USD): umocnienie traci impet. Notowania euro (EUR/USD) i korony (USD/NOK)Widoczne w poniedziałek rano umocnienie dolara na szerokim rynku wytraciło impet na przestrzeni ostatnich godzin. Dzisiaj Wall Street nie pracuje, ale kontrakty zdają się sugerować odbicie jutro. Zobaczymy, jak rynki zinterpretują jutrzejsze zeznania Janet Yellen w kontekście jej nominacji na stanowisko Sekretarz Skarbu, a także środową inaugurację Joe Bidena. Raczej te wydarzenia nie powinny nieść ze sobą nowego ryzyka.

Na wykresie EURUSD utkwiliśmy ponad wsparciem przy 1,2058

Wykres dzienny EURUSD

Na wykresie EURUSD utkwiliśmy ponad wsparciem przy 1,2058, chociaż zostało ono dzisiaj przez chwilę naruszone (1,2052). Czekamy na wyniki głosowania nad wotum zaufania dla włoskiego premiera Conte, które może dać impuls do krótkoterminowego odbicia euro, jeżeli uda mu się odrzucić ten wniosek.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wykres dzienny USDNOK

Najsłabszą walutą w zestawieniach G-10 jest wrażliwa na wahania globalnego sentymentu, norweska korona. Niemniej nawet ona zdołała odrobić część poniesionych dzisiaj strat. Uwagę zwraca zawrócenie USDNOK przed silnym oporem przy 8,65, bazującym na dawnym minimum z 1 września.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here