Naga MarketsKurs dolara (USD/PLN) w dół. Możliwa silniejsza korektaPoziom 3.77 idealnie nadawał się jako miejsce będące trampolina dla kolejnej fali wzrostowej. To z tego poziomu USD zyskiwał na wartości ponad 20 groszy, aby testować lub pokonać równą cenę 4.00. Ostatnie dni nie były korzystne dla dolara amerykańskiego na rynkach światowych, toteż wsparcie 3.77 zostało przełamane.

Kurs dolara z dołkiem na poziomie 3.66

Teraz jesteśmy świadkami, jak powstaje dołek 3.66. Niebieska przerywana linia wskazuje, że  popyt był tutaj obecny w przeszłości, więc jest realna szansa na pojawienie się białych świec. Od pięciu tygodni PLN aprecjonował, zaczynając spadki blisko oporu 4.00.  Można wiec założyć, że najbliższe dni upłyną na ruchu korekcyjnym.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wskaźnik stochastyczny zbliżył się do zera, co można odczytać jako zapowiedź chwilowej zmiany sentymentu. Pozostałe dwa oscylatory nie są jeszcze w optymistycznym nastawieniu, wiec należy dać im więcej czasu.

Wspomniana już cena 3.77 zdaje się być pierwszą linią obrony dla posiadaczy krótkich pozycji. Ewentualne wyjście powyżej tego  oporu dałoby szanse na większe wzrosty, które zwykle kończyły się blisko równej wartości 4.00.

Jeżeli jednak trend spadkowy ma trwać dalej, to po korekcie należy skierować wzrok na dół. Po pokonaniu przerywanej linii wsparciem może być cena 3.51.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here