Kurs dolara (USD/PLN) przy 3.97 PLN. Amerykański dolar zbliża się do wsparcia Kurs dolara amerykańskiego podczas poniedziałkowej sesji kontynuuje wyprzedaż. W momencie pisania analizy dla pary USD/PLN, ta dociera do strefy 3,97 PLN, który oznaczony jest na załączonym wykresie jako istotna strefa. Sekwencja spadkowa nadal jest utrzymywana, a rynek pokazuje, że testy jeszcze niższych stref są bardzo prawdopodobne. Najpierw jednak rynek musi wybić obecne wsparcie cenowe, aby potwierdzić, czy rynek dolara jest w stanie spadać bez większych cofnięć. 

Finax

Kurs dolara amerykańskiego ze dalszym spadkiem – para USD/PLN na wykresie H4

  • Kurs dolara amerykańskiego kontynuuje wyprzedaż podczas poniedziałkowej sesji
  • Para USD/PLN zamierza testować ważne wsparcie cenowe
  • W momencie jego przełamania para USD/PLN otworzy sobie drogę do dalszych spadków
  • Osoby handlujące na parze muszą zatem przyglądać się dalszym reakcją wykresu

Nowy miesiąc dla kursu dolara amerykańskiego może okazać się być pro-spadkowy, jak obecnie notowania wskazują. Sekwencja spadkowa na tym rynku utrzymuje się i praktycznie bez większych korekt para USD/PLN kontynuuje spadki. W tym momencie na wykresie H4 widać, że para zmierza w kierunku testu wsparcia, które jest istotne z perspektywy średniego terminu. Sam przełamany poziom 4 PLN wskazuje już na słabość pary, a dodatkowo przełamanie wsparcia może wygenerować zejście szybsze, niż mieliśmy dotychczas możliwość to widzieć.

Dlatego też schemat handlu dla osób obserwujących parę jest relatywnie prosty – po wybiciu zakresu widocznie oznaczonego na poniższym wykresie jako układ wsparcia – oraz jego późniejsze potwierdzenie jako opór – szukać się powinno dalszych pozycji krótkich. Celem dla wykresu może się okazać poziom 3,88 PLN podczas kolejnych sesji. Negacją spadków na parze USD/PLN w tym momencie będzie dopiero powrót powyżej 4 PLN.

wykres Kurs dolara USDPLN H4 01.06.2020
Kurs dolara USDPLN H4 01.06.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here