Naga Markets

Kurs dolara (USD/PLN) odbił się w górę z ubiegłotygodniowych lokalnych minimów w rejonie 3,94Końcówka poprzedniego tygodnia przyniosła wyhamowanie zwyżek wartości polskiego złotego oraz korektę spadkową. Póki co jej zakres jest niewielki, a dzisiejsza sesja rozpoczyna się relatywnie spokojnie. Notowania indeksu BOSSAPLN oscylują w okolicach 85,55 pkt., podczas gdy pod koniec poprzedniego tygodnia zwyżkowały do poziomu 86 pkt.

Kurs dolara obecnie porusza się w okolicach 3,97

Analogiczne ruchy są widoczne na wykresach głównych par walutowych z polskim złotym. Kurs USD/PLN odbił się w górę z ubiegłotygodniowych lokalnych minimów w rejonie 3,94 i obecnie porusza się w okolicach 3,97. Z kolei notowania EUR/PLN, które pod koniec poprzedniego tygodnia spadły na chwilę poniżej 4,52, obecnie na nowo przekraczają 4,53.Dzisiaj w Polsce uwagę inwestorów przyciągną dane dotyczące inflacji bazowej, aczkolwiek – biorąc pod uwagę niedawny głośny, wysoki odczyt inflacji CPI – prawdopodobnie nie wywołają one zbyt wielu emocji ani zaskoczenia.

Notowania BOSSAPLN – dane dzienne
Notowania BOSSAPLN – dane dzienne
Notowania USDPLN – dane dzienne
Notowania USDPLN – dane dzienne
Notowania EURPLN – dane dzienne
Notowania EURPLN – dane dzienne

Notowania polskiego złotego najprawdopodobniej pozostaną pod istotnym wpływem informacji z szerokiego rynku – zwłaszcza że kolejne dane makro z Polski będą pojawiać się dopiero pod koniec bieżącego tygodnia. Tymczasem dzisiaj tydzień na globalnych rynkach rozpoczął się w jednoznacznych nastrojach za sprawą mieszanych danych makro z Chin.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: jsw notowanie | biomed akcje wykres | eur pln stooq | kurs kryptowalut | jsw cena akcji | kurs franka | kurs gbp |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here