Naga Markets

Kurs pary walutowej USD/PLN w kolejnych dniach, teraz już nowym tygodniu handlowym 7 marca wygenerował kolejną falę wzrostów w związku z reakcją polskiego złotego na obecne sytuacje. Wygląda na to, że po re-teście zakresu 4,55 – 4,56 PLN na dolarze amerykańskim ten lekko się wycofał ale przy obecnej zmienności zejście do 4,40 – 4,45 PLN nie powinno niczego negować czy robić na nikim wrażenia. Jak widać wahania pary walutowej USD/PLN są ogromne i warto będzie zwrócić uwagę w kolejnych dniach na to, czy zakres 4,40 – 4,50 PLN będzie ponownie testowany. Jeśli nie, rynek może nadal silnie nastawiony być na ruch nawet do rejonów 4,60 – 4,65 PLN.

  • Rynek dolara amerykańskiego podchodzi do 4,56 PLN
  • Teraz rynek znajduje się w korekcie ostatniego podejścia
  • Dolar może chcieć testować jednak zakres 4,60 – 4,65 PLN w kolejnych dniach
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl

Kurs dolara z celem na 4,60 PLN +

wykres Kurs dolara USDPLN H4 07.03.2022
Kurs dolara USDPLN H4 07.03.2022

W kolejnych sesjach kurs dolara amerykańskiego wobec polskiego złotego (USD/PLN) widocznie nadal rośnie nie pozostawiając złudzeń, że polski złoty jest obecnie bardzo słaby. Osłabienie polskiej waluty sprawia, że dolar w międzyczasie odwiedził rejon 4,56 PLN i znów będzie mógł mimo dosyć mocnej korekty znów tam wrócić. Jednak aby mówić o dalszych wzrostach rynek ten musiałby wykonać wpierw korektę do rejonów 4,50 – 4,45 PLN gdzie planowane może być dopiero zdobywanie wyższych rejonów.W razie utrzymania tych zakresów można będzie śmiało mówić o tym, że rynek dolara może atakować znów rejon 4,55 – 4,60 PLN a później przebijać się i przez ten zakres.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: theppro sklep | kurs funta online | akcje lpp | biomed lublin akcje | polenergia notowania | cena euro | akcje azoty |

NEDŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>Poprzedni artykułStrategia PSV: Indeks niemal osiąga zakresy dla kolejnego swinga
Następny artykułKurs franka testował 4,95 PLN. Dla CHF/PLN 5 PLN może być formalnością
Od roku 2012 działa jako Trader na rynku OTC/FX jako daytrader. Założyciel Klubu Inwestora „New Vision Trading” (dawniej Trading Club Szczecin) w roku 2016 i działającą w formie grupy facebookowej oraz czatu dla inwestorów do dziś. Prelegent wielu paneli dyskusyjnych nt. rynków finansowych. Twórca autorskiej strategii "PSV" - podejścia do inwestycji krótkoterminowych (2016/2017). Pasjonat ekonomii, inwestycji kapitałowych, wyznawca i propagator idei social-learningu. Działania i trafność analiz, które wykonuje, zostały bardzo docenione przez wielu traderów i inwestorów. Skutkowało to m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację FxCuffs w kategorii Analityk Roku 2016 oraz kolejną nominacją za rok 2018.

2 KOMENTARZE

  1. Ruskie się tłuką z ukrami, a złotówka leci na łeb, na szyję. To jak to w końcu jest? Jesteśmy w Unii Europejskiej czy we Wspólnocie Niepodległych Państw?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here