Naga MarketsKurs dolara (USD) nadal pozostaje w trendzie spadkowymPoziom 1.3400 miał duże znaczenie z perspektywy mierzeń Fibonacciego. Wrześniowe wzrosty mierzące ponad 4 figury długości, zostały wyhamowane, na zniesieniu wskazującym na możliwość kontynuacji trendu spadkowego na tej parze walutowej. To zniesienie to efekt równości korekt w ramach tegorocznej deprecjacji USD.

Deprecjacja USD trwa nadal

Efekty widać w postaci ataku na nowy dołek. Po drodze szczyty znajdujące się na poziomie 1.3250,  po raz kolejny utrwaliły przekonanie, że analiza oporów i wsparć może mieć  kluczowe znaczenie, w ocenie sytuacji na wykresach.

Kolejnym ważnym poziomem jest 1.3130. Dzień dzisiejszy przynosi przełamanie tej wartości. Jeżeli dzień zakończy się tak jak teraz, to wsparcie zamieni się w opór. Jeżeli jednak posiadacze długich pozycji zdołają wepchnąć cenę Close dziennej świecy powyżej zielonej poziomej linii, to scenariusz dalszej przeceny dolara amerykańskiego zostanie oddalony w czasie.

Wskaźnik stochastyczny opuścił strefę wyprzedania, ale ostanie czarne świece sprawiają, że ponownie zmierza na południe. Bliskość wartości 20 punktów daje szanse na ustabilizowanie wsparcia.

Oscylator MACD znajduje się w obszarze wartości ujemnych, ale w ostatnim czasie generował wiele mylnych sygnałów. Warto więc zostawić go z boku i poczekać na potwierdzenie w postaci większych ruchów rynkowych.

Podsumowując, USDCAD pozostaje w trendzie spadkowym, a najbliższą ceną godną uwagi jest dzisiejsza cena OPEN.

Autor poleca również: Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here