Kurs dolara banknot dolara wewnątrz grafiki świnki skarbonkiNa kursie dolara utrzymuje się tendencja wzrostowa. Podczas piątkowej sesji USD zyskuje 0,32% w stosunku do polskiego złotego. Kurs USDPLN kształtuje się po godzinie 13:30 na poziomie 3,8120. Dziś podczas sesji poznamy odczyt PKB za drugi kwartał – 14:30 oraz wskaźnik zaufania konsumentów Uniwersytetu Michigan – godzina 16:00. Podczas publikacji zmienność na dolarze może być nieco większa, niemniej nie spodziewamy się spektakularnych ruchów na dzisiejszej sesji. Po aktualizacji z godziny kurs USDPLN kształtuje się przy 3,8424 zł. Sprawdź jak kształtuje się kurs dolara w piątek 25 lipca 2019 roku.

Waluta Kurs Nazwa
USDPLN 3,8424 dolar
  • Formacja oRGR widoczna na H4 i D1
  • Możliwa aprecjacja dolara amerykańskiego
  • Kurs USDPLN po 3,8320 zł w piątek 26 lipca

Kurs dolara (USDPLN) wybija kluczowy opór

Kurs dolara do złotego USDPLN pokonać tym tygodniu kluczowy opór, o którym wspominaliśmy w poprzednich analizach. Zarówno na interwale D1, jak i H4 widać formację odwróconej głowy z ramionami, (oRGR) która może poradzić do dalszych wzrostów. Dopóki  kurs znajduje się powyżej linii szyi, czyli strefy przy 3,8070 zł, spodziewany jest dalszy ruch w górę. Dopiero powrót poniżej obszaru zaznaczonego kolorem fioletowym, mógłby doprowadzić do wygenerowania sygnału spadkowego. Na razie jednak to kupujący mają przewagę.

Kurs dolara USDPLN do polskiego złotego

Formacja odwrócenia trendu na przedziale H4

Patrząc na niższy interwał czasowy, dużo wyraźniej widać formację odwrócenia trendu – oRGR. Cena w tym tygodniu zdołała pokonać strefę oporową przy 3,8070. Zgodnie z zasadą biegunowości wspominany poziom stanowi w tej chwili wsparcie, co było dobrze widoczne na wczorajszej sesji -mogliśmy obserwować retest i obronę poziomu. Dopiero zejście poniżej 3,7560 zł, mogłoby doprowadzić do zmiany trendu na spadkowy, jak na razie przeważa popyt. Wtorkowe wybicie w górę i wczorajsza obrona może prowadzić do kontynuacji wzrostów. W długim terminie niewykluczone jest nawet podejście w okolice 3,85 zł, miejsca do wzrostów jest więc dużoKurs dolara do złotego USDPLN

Aktualizacja z godziny 19:50

Złoty (PLN) ma za sobą fatalną końcówkę tygodnia. Kurs USDPLN nie ma dość i pod koniec piątkowej sesji kontynuuje wzrosty. Przed godziną 20:00 za jednego dolara zapłacimy 3,8424 zł.

Kurs dolara USDPLN

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here