Naga MarketsKurs dolara, euro, funta, price action, nial fullerPoniższy post został napisany przez światowej klasy tradera Niala Fullera, który specjalizuje się w analizach price action.

Oryginalny tekst możesz znaleźć tutaj – Weekly Trade Ideas Newsletter by Nial Fuller – May 17th to 21st, 2021

Te artykuły również Cię zainteresują

Uwaga odnośnie wykresów: koniecznym warunkiem sukcesu w handlu jest broker oferujący „New York Close Forex Charts” (prawdziwy 5-dniowy wykres, który jest zgodny z zamknięciem sesji w Nowym Yorku).

Kurs dolara do jena (USD/JPY)

Price Action: Kurs dolara do jena (USD/JPY) wybił w ubiegłym tygodniu z wielokrotnej formacji Inside Bar. 

Potencjalna koncepcja transakcyjna: Rozważamy zajęcie pozycji długiej na zniesieniu w kierunku zakresu wielokrotnej formacji inside bar (wejście drugiej szansy) lub po zakupowym sygnale price action na wsparciu przy 108,37 lub nieco powyżej.

SPI 200 (kasowy)

Price Action: Ogromny byczy pin bar uformował się na kluczowym wsparciu przy 6890 w zeszłym tygodniu.

Potencjalna koncepcja transakcyjna: Rozważamy pozycję długą na zniesieniu do zakresu byczego pin bara lub po kolejnym wyraźnym sygnale kupna z price action na wykresie 4-godzinnym lub dziennym w pobliżu lub trochę powyżej 6890 – 6920, gdzie wypada wsparcie krótkoterminowe.


Chcesz mieć dostęp do tej samej analizy wykresów technicznych i platformy brokera, z której korzysta Nial Fuller? - Pobierz darmowe oprogramowanie w tym miejscu.

invest

Ropa naftowa (kontrakty terminowe)

Price Action: Na wykresie ropy naftowej 3 poprzednie bycze formacje pin bara zawiodły po spadku w drugiej połowie poprzedniego tygodnia. Niektórzy traderzy nadal pozostają w pozycji długiej, jeśli wchodzili na 50% zniesieniu z szerokim stopem.

 Potencjalna koncepcja transakcyjna: Rozważymy pozycje długie na głębszym cofnięciu spadkowy oraz po wystąpieniu zakupowego sygnału price action w okolicach strefy wsparcia między 60,70 a 62,20 USD.

Więcej od Niala Fullera:

Ten post został napisany przez światowej klasy tradera Niala Fullera i opiera się na jego własnych strategiach tradingu price action.

Oryginalny tekst możesz znaleźć tutaj – Weekly Trade Ideas Newsletter by Nial Fuller – May 17th to 21st, 2021


Nial Fuller AuthorNial Fuller jest profesjonalnym traderem, coachem i autorem. Jest również założycielem oraz CEO Learn to Trade the Market, czołowego serwisu poświęconego edukacji tradingowej, skupiającego 20.000 tysięcy uczniów oraz 250.000 czytelników miesięcznie.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here