Naga MarketsKurs dolara (USD/JPY) na nowych minimach w tym tygodniu. Para spadnie do 104,20?Kurs dolara do jena od czerwca porusza się w około 300-pipsowym zakresie. W okolicach środka tego zakresu na USD/JPY utworzyła się ostatnio wąska konsolidacja, z której próbę wybicia w dół obserwujemy podczas dzisiejszej sesji.

  • Notowania dolara do jena od kilku dni poruszały się bez wyraźnego kierunku
  • Niedźwiedzie przejmują dziś kontrolę na USD/JPY

USD/JPY wybija z wąskiej konsolidacji

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, tradrezy nie byli ostatnio zbytnio zdecydowani, co do kierunku w jakim powinien zmierzać kurs dolara do jena. Manifestowały to niewielkie świece z długimi cieniami.

Zobacz też: Wyznaczanie wsparcia oporu powinno być łatwe. Te kroki Ci w tym pomogą

Wspomniane świece na wykresie dziennym poniżej zaznaczone są niebieskim prostokątem. Widać tam, jak w środę byki podjęły próbę wybicia w górę, która zakończyła się niepowodzeniem.

Rezultatem tego fałszywego wybicia jest dzisiejszy spadek poza minima wąskiej konsolidacji. Jeśli niedźwiedzie utrzymają kontrolę, ich celem może być dolna strefa zakresy w okolicach 104,20.

Oprócz analizowanej pary walutowej, w ofercie XM znajdziesz jeszcze ponad 1000 innych instrumentów.
Sprawdź wielokrotnie nagradzanego brokera, u którego handluje ponad 2,5 mln traderów.

Alternatywnie, opór od góry zapewnia obszar przy 107,00 JPY, który zbiega się z linią trendu spadkowego biegnącą od tegorocznych maksimów.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here