Kurs dolara do złotego USDPLNTendencja wzrostowa na dolarze utrzymuje się. Pomimo, że wczorajszy ruch w górę został w znaczący sposób zniwelowany, to i tak polski złoty stracił do amerykańskiej waluty. Podczas czwartkowej sesji, w godzinach porannych, PLN traci 0,11% do USD. Po 8:00 za jednego dolara trzeba płacić 3,8180 złotego. Z technicznego punktu widzenia ,sytuacja nie wygląda dobrze dla naszej waluty. W ostatnich dniach doszło do pokonania kluczowego oporu, co może doprowadzić do dalszej aprecjacji dolara amerykańskiego. Dziś nie poznamy żadnych kluczowych danych z USA, niemniej posiedzenie EBC może odbić się nie tylko na kursie euro EUR, ale także na całym rynku walutowym.Po aktualizacji z godziny 20:50 kurs USDPLN wynosi 3,8209 zł. Sprawdź jak kształtuje się kurs dolara w czwartek 25 lipca 2019 roku.

Waluta Kurs Nazwa
USDPLN 3,8209 dolar
  • Kurs wybił kluczową strefę oporową
  • Widoczna formacja oRGR
  • Możliwa dalsza akprecjacja dolara amerykańskiego
  • Kurs USDPLN po 3,8180 zł w czwartek 25 lipca

Kurs dolara (USDPLN) wybija kluczowy opór

Kurs dolara do złotego USDPLN zdołał wybić w tym tygodniu kluczowy opór, o którym pisałem w ostatniej analizie dotyczącej tej pary walutowej. Zarówno na interwale D1, jak i H4 widać formację odwróconej głowy z ramionami, (oRGR) która może poradzić do dalszych wzrostów. Tak długo jak kurs znajduje się powyżej linii szyi czyli strefy przy 3,8070 zł, oczekuje się ruchu w górę. Dopiero powrót poniżej obszaru zaznaczonego kolorem fioletowym, mógłby doprowadzić do wygenerowania sygnału spadkowego.

Kurs dolara do złotego USDPLN

Formacja odwrócenia trendu na przedziale H4

Na niższym przedziale czasowym dużo wyraźniej widać formację odwrócenia trendu – oRGR. Cena zdołała we wtorek pokonać strefę oporową przy 3,8070. Zgodnie z zasadą biegunowości wspominany poziom powinien w tej chwili stanowić wsparcie (wczoraj widzieliśmy pierwszy retest i obronę). Niemniej dopiero zejście poniżej 3,7560 zł, mogłoby doprowadzić do zmiany trendu na spadkowy. Wtorkowe wybicie w górę może prowadzić do kontynuacji wzrostów. W długim terminie niewykluczone jest nawet podejście w okolice 3,85 zł, miejsca do wzrostów jest więc sporo.Kurs dolara do złotego USDPLN

Aktualizacja z godziny 20:50

Podczas dzisiejszej sesji doszło do ponownego przetestowania strefy wsparcia przy 3,8070 zł, która jest broniona. Tak długo jak kurs znajduje się powyżej, obowiązuje tendencja wzrostowa.

Kurs dolara do złotego USDPLN

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here